کاور و تصاویر جدید بازی Liar Princess and the Blind Prince منتشر شد

توسط افراسیاب در ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۶:۴۰

امروز استودیو «نیپون ایچی سافتور» (Nippon Ichi Software) تصاویر زیادی از عنوان مستقل و موردانتظار خود، بازی Liar Princess and the Blind Prince منتشر کرد. در کنار تصاویر اطلاعات بیشتری از گیم‌پلی بازی مشخص شد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

در بازی Liar Princess and the Blind Prince شاهزاده نابینا می‌تواند دستان پرنسس را بگیرد تا باهم حرکت کنند و بپرند. پرنسس همچنین می‌تواند از شاهزاده بخواهد اشیاء را بردارد، کمک کند و در مسیرهای کوتاه به‌تنهایی حرکت کند. اگر شما از پرتگاه بیافتید یا توسط شیاطین کشته بشید بازی به پایان می‌رسد.

در تصاویر جدید با سه محیط آشنا می‌شویم؛ جنگل، سرزمین قارچ و باغ جادوگر. در این مکانها قهرمان ما می‌تواند دوستان جدیدی در غالب موجودات عجیب پیدا کنند که در طول مسیر به آنها کمک می‌کنند. گلهای پرنده که می‌توانند مسیرهای طولانی را به سرعت طی کنند، همچنین گیاهان سمی در بازی وجود دارد که حرکت شما را کند می‌کنند.

برای مشاهده اولین تصاویر و داستان بازی می‌وانید به این آدرس مراجعه کنید و برای مشاهده تریلر و اطلاعات بیشتر بازی به این آدرس بروید.

بازی Liar Princess and the Blind Prince در ژاپن در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوئیچ و پلی‌استیشن ویتا منتشر خواهد شد؛ هنوز تاریخ انتشار نسخه غربی آن مشخص نشده است.

در انتها می‌توانید تصاویر بازی را مشاهده نمایید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: