لیست تخفیفات هفته سوم ماه می سرویس ایکس‌باکس لایو

توسط میلاد شجری در ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۲:۱۰

شرکت مایکروسافت از لیست تخفیفات این هفته سرویس ایکس‌باکس لایو برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس ۳۶۰ رونمایی کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در جدیدترین اخبار بازی، لری هرب (Larry Hryb) ملقب به میجر نلسون، مدیر برنامه‌ریزی سرویس ایکس‌باکس لایو، از لیست تخفیفات این هفته –  ۲۵ تا ۳۱ اردیبهشت‌ماه ۹۷ (۱۵ تا ۲۱ می ۲۰۱۸) – رونمایی کرد. اول از همه کاربران طرفداران مجموعه Arkham در این هفته می‌توانند بازی‌های Batman: Return to Arkham و Batman: Arkham Knight را هر کدام به قیمت ۱۰ دلار خریداری نمایند. بازی Cities: Skylines نیز در میان تخفیف خوردگان دیده می‌شود و قیمت ۲۰ دلاری دارد. بازی انحصاری و تحسین شده Cuphead با قیمت ۱۷ دلار در دسترس است و اگر آن‌را تجربه نکرده‌اید، اکنون بهترین زمان است.

طرفداران عناوین Devil May Cry نیز در این هفته می‌توانند Devil May Cry 4 را با قیمت ۱۳ دلار و Devil May Cry HD Collection با قیمت ۲۱ دلار  تهیه نمایند و به لیست بازی‌های خود اضافه کنند. اگر شما عاشق عناوین سبک مبارزه‌ای هستید، می‌توانید بازی Injustice 2 با قیمت ۲۴ دلار و بازی Mortal Kombat X را با قیمت ۸ دلار خریداری کنید. در این میان تعدادی از عناوین بزرگ نیز برای کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ تخفیف خورده‌اند که برای دسترسی به آن‌ها، شما باید اشتراک گلد سرویس ایکس‌باکس لایو را در اختیار داشته باشید. برای مشاهده لیست کامل تخفیفات ایکس‌باکس لایو این هفته به وبلاگ Major Nelson مراجعه نمایید. لازم به ذکر است که تعدادی از این تخفیفات نیاز به اشتراک گلد سرویس ایکس‌باکس لایو دارند.

لیست مهمترین تخفیفات Xbox One

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: