STALKER 2

عنوان «استاکر ۲» معرفی شد

توسط محمد کرماجانی در ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۰۲:۵۰

به‌نظر می‌رسد یک دنباله کامل برای فرنچایز محبوب «استاکر» در حال ساخت است و این که نسخه بعدی این عنوان یعنی «استاکر ۲» حالا واقعا وجود خارجی دارد، می‌تواند برای بسیاری از گیمرها خوشایند باشد. با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو سازنده بازی یعنی GSC Game World این امر را تایید کرده. وب‌سایتی با نام این عنوان نیز ایجاد شده است (http://stalker2.com). هم‌چنین وب‌سایت رسمی GSC Game World نیز ساخت این بازی را تایید کرده است. در داخل صفحه ایجاد شده یک بک‌گراند مشکلی رنگ به همراه دو عنوان (S.T.A.L.K.E.R. 2) و (.۲.۰.۲.۱) وجود دارند که احتمالا به این اشاره دارد که عنوان «استاکر ۲» تا سه سال دیگر منتشر خواهد شد.

«استاکر ۲» تقریبا یک عنوان فراموش شده است. این بازی در ابتدا در آگوست ۲۰۱۰ معرفی شد و استودیو GSC اعلام کرد که این عنوان با یک انجین جدید در حال ساخت است و در سال ۲۰۱۲ منتشر خواهد شد. با اینکه استودیو در سال ۲۰۱۱ با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم می‌کرد اما آنها اعلام کردند که به ساخت بازی ادامه می‌دهند. با این حال این عنوان در آپریل ۲۰۱۲ لغو شد. GSC نیز در سکوت به کار خود ادامه داد و عنوان استراتژی Cossacks 3 در سال ۲۰۱۶ منتشر کرد. اما حالا به نظر می‌رسد که «استاکر ۲» از مرگ بازگشته.

«استاکر» در واقع عنوانی برپایه ترس، خطرات و بقا در منطقه‌ای رادیواکتیو به نام «چرنوبیل» است. این منطقه مکانی واقعیست که البته توسط بازی و با الهام از رمان Roadside Picnic و فیلم Stalker محصول سال ۱۹۷۹ تغییر یافته. اولین نسخه از این بازی با نام STALKER: Shadow of Chernobyl در سال ۲۰۰۷ انتشار یافت و یکی از بهترین بازی‌های آن سال بود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: