ساخت یک بازی Call Of Duty جدید توسط سازندگان Candy Crush برای موبایل

توسط میلاد شجری در ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۴:۰۲

گزارشی جدید حاکی از آن است که سازندگان عنوان پازلی Candy Crush در حال کا بر روی یک بازی Call Of Duty جدید برای دستگاه‌های موبایل هستند؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بنظر می‌رسد که استودیو گینک (King) که ساخت بازی Candy Crush را در کارنامه دارد، در ساخت یک نسخه جدید از بازی Call Of Duty برای دستگاه‌های موبایل است. طبق جدیدترین اخبار بازی، اخیرا یک آگهی استخدام برای یک طراح سطح جهت کار بر روی یک پروژه هیجان انگیز در شعبه استکهلم کشور سوئد استویو کشف شده است. این بازی با همکاری شرکت اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) در حال توسعه است که در سال ۲۰۱۵ میلادی استودیو کینگ را با پرداخت ۵.۹ میلیون دلار خریداری کرده بود.

محتویات موجود در این آگهی استخدام بدین شرح است:

هدف ساخت یک تجربه از عنوان Call Of Duty روی دستگاه‌های موبایل در کنار ایجاد یک موقعیت جدید برای موبایل و تعریف دوباره این سبک روی آن است. رویکرد و جاه طلبی این بازی قرار است که تازه، اجتماعی و بسیار در دسترس باشد؛ در حالی که یک تجربه درست و قابل اعتماد از بازی را ارائه می‌دهد.

کاندید‌های مطلوب تجربه‌ای در سبک تیراندازی خواهد داشت که نشان می‌دهد بازی جدید استودیو کینگ دارای جنبه‌های تیراندازی خواهد بود. این آگهی استخدام همچنین شرح می‌دهد که اگر داوطلبان آشنایی و درک درستی از بازار‌های گژوال و نیمه حرفه‌ای داشته باشند، شانس بهتری از دیگران برای بدست آوردن این شغل خواهند داشت. در این میان، دو آگهی استخدام دیگر در ارتباط با استودیو کینگ و بازی Call Of Duty جدید آن‌ها وجود دارد که نیاز به یک مهندس ارشد شبکه و توسعه‌دهنده ارشد ابزارآلات شرح داده‌اند.

حدود چند هفته پیش بود که مدیر انتشارات شرکت اکتیویژن یعنی کودی جانسون عنوان کرد که این شرکت ممکن است سرمایه گزاری بیشتری روی بخش موبایل بعد از موفقیت بازی Fortnite، مخصوصا روی دستگاه‌های موبایل، کند. شرکت اکتیویژه تاکنون نیز بازی‌های مختلفی از مجموعه ندای وظیفه را برای موبایل‌ها منتشر کرده است که آخرین آن‌ها بازی Call of Duty: Heroes بود. این بازی که یک عنوان استراتژی سه بعدی است، به شما اجازه کنترل قهرمانان مجموعه بازی‌های Call of Duty نظیر Call of Duty: WWII و Call of Duty: Black Ops II را می‌دهد.

نسخه بعدی از مجموعه بازی Call of Duty، عنوان Call of Duty: Black Ops 4 می‌باشد که قرار است در ساعت ۲۱:۳۰ امشب بوقت ایران به صورت رسمی معرفی شود و برای عرضه در تاریخ ۲۰ مهر ۱۳۹۷ (۱۲ اکتبر ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی برنامه‌ریزی شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: