تماشا کنید: تریلر بازی Octopath Traveler،عنوان انحصاری «نینتندو» سوئیچ با محوریت معرفی دو شخصیت جدید

تماشا کنید: تریلر بازی Octopath Traveler، عنوان انحصاری «نینتندو» سوئیچ با محوریت معرفی دو شخصیت جدید

توسط مسعود فقیه در ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۰۸:۴۰

«اسکوئر‌ انیکس» (Square Enix) و «نینتندو» (Nintendo) تریلری را از بازی Octopath Traveler عنوان انحصاری کنسول سوئیچ در سبک نقش‌آفرینی ژاپنی منتشر کردند؛ در ادامه همراه دنیای‌بازی باشید.

تریلر بازی Octopath Traveler، دو شخصیت جدید به نام «اوفلیا» (Ophilia)  و «سایروس» ( Cyrus) را آشکار و معرفی می‌کند. کارکتر سایروس (Cyrus) با قابلیت Scrutinize می‌تواند افکار شخصیت‌هایی که در بازی با‌ آنها هم‌صحبت می‌شود بخواند. کارکتر اوفلیا (Ophilia) یک راهبه است که زندگی خود را وقف «فرمان شعله‌ مقدس» (Order of the Sacred Flame) کرده است، با توانایی خاص خود Guide این امکان را دارد تا دیگر افراد در بازی را راهنمایی کند تا در راه درست قدم بردارند و همچنین توانایی ایجاد موقعیت‌ها و دیدا‌ر‌های غیرمنتتظره را در طول بازی دارد.

در ادامه ویدیو نیز ما اطلاعات بیشتری درباره‌ سیستم «استعداد‌»های (Talents) بازی کسب می‌کنیم، که در واقع توانایی‌های مضاعفیست که خاص هر کدام از هشت قهرمان بازی است.

توانایی Study Foe که در اختیار شخصیت «سایروس» قرار دارد نقاط ضعف دشمن را آشکار می‌کند. کارکتر «اولبریک» (Olberic) با توانایی Boost Defense، ضریب مقاومت یاران خودی را تقویت می‌کند. اوفلیا با توانایی Summon می‌تواند افرادی را که پیشتر در حین بازی راهنمایی کرده است برای کمک به میدان‌نبرد فرا بخواند.

تواناهایی که از گونه‌ Summon هستند باعث می‌شوند شما بتوانید، بجای چهار نفر، با شش نفر در میدان‌نبرد ظاهر شوید و با دشمنان مبارزه کنید. دو نفر از قهرمان‌های موجود در بازی از این توانایی بهره می‌برند.

در هنگام شروع بازی شما می‌توانید شخصیت مورد نظر خود را انتخاب کنید که ادامه در طی بازی به نحوی با هفت شخصیت باقیمانده دیگر رو به رو خواهید شد. حداکثر چهار نفر را می‌توانید در «گروه‌فعال» (Active Party) با خود همراه کنید و به بازی بپردازید، البته وقتی در منطقه امن قرار دارید‌ می‌توانید شخصیت‌ها را تعویض کنید. همچنین این عنوان این امکان را فراهم کرده است که بازیکنان می‌توانند با یک بار به اتمام رساندن بازی، داستان‌های منحصر به فرد هر هشت شخصیت را تجربه کنند.بازی Octopath Traveler در تاریخ ۲۲ تیر ۱۳۹۷( ۱۳ جولای ۲۰۱۸) به طور انحصاری برای کنسول نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد. در ادامه تریلر این عنوان را می‌توانید مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: