تماشا کنید: اولین تریلر رسمی فیلم Escape Plan 2

توسط میلاد شجری در ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۵:۴۰

شرکت لاینزگیت ساعاتی پیش اولین تریلر رسمی فیلم «نقشه فرار ۲» (Escape Plan 2) با هنرنمایی سیلوستر استالونه را منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت لاینزگیت (Lionsgate) در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، سرانجام اولین تریلر فیلم موردانتظار «نقشه فرار ۲» (Escape Plan 2) که دنباله‌ای برای فیلم فرار زندان و اکشن سال ۲۰۱۳ میلادی با هنرنمایی سیلوستر استالونه و آرنولد شوارتزنگر است، را منتشر کرد. در این تریلر ما شاهد اولین تصاویر از Escape Plan 2 بوده و با زندان فوق امنیتی و سری جدیدی که استالونه قصد فرار از آن را دارد به نام Hades بیشتر آشنا می‌شویم. فیلم اول داستان یکی از اصلی‌ترین مقامات در امنیت ساختاری را بیان می‌کرد که قبول می‌کند یک کار سخت را انجام دهد؛ فرار از یک زندان بسیار امنیتی و فوق پیشرفته به نام The Tomb. ری برزلین با هنرنمایی سیلوستر استالونه که فریب خورده و به اشتباه وارد این زندان شده، باید با کمک فردی به نام امیل راتمایر با هنرنمایی آرنولد شوارتزنگر راهی بری فرار از این زندان پیدا کنند.

در قسمت دوم، سال‌ها از زمانی ری برزلین توانست از زندان فوق‌ امنیتی The Tomb گذشته و او حالا یک گروه تشکیل داده که برای انجام کار‌‌های امنیتی اسختدام می‌شوند. اما وقتی یکی از اعضای تیم او در داخل یک مکان فوق پیشرفته و عجیب و غریب به نام Hades گم می‌شود؛ ری برزلین با همکاری ترنت دی‌روزا با هنرنمایی دیو باتیستا باید به دنبال راهی برای نفوذ به بهترین زندان مخفی جهان پیدا کنند، هم تیمی خود را نجات دهند و زنده از آنجا خارج شوند. در ادامه می‌توانید تریلر فیلم Escape Plan 2 را مشاهده نمایید:

دانلود از آپارات | تماشا در یوتیوب

در کنار این تریلر نیز پوستر جدیدی از فیلم منتشر شده است که در ادامه قابل مشاهده است:

سیلوستر استالونه، دیو باتیستا، هوانگ ژیائومینگ، جیمی کینگ، جسی متکالف، وس چتهم، لیدیا هال، تیتوس ولیور و کورتیس جکسون از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Escape Plan ۲: Hades حضور یافته و به ایفای نقش پرداخته ‌اند. کارگردانی این فیلم برعهده استیون سی. میلر بوده و نویسنده قسمت اول یعنی مایلز کمپل، فیلنامه قسمت دوم را نیز نویسندگی کرده است.

فیلم «نقشه فرار ۲» (Escape Plan 2) برای عرضه در تاریخ ۸ تیرماه ۹۷ (۲۹ ژوئن ۲۰۱۸) روی بلوری و دی‌وی‌دی برنامه‌ریزی شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: