به‌نظرمی‌رسد «مایکروسافت» درحال طراحی یک کنترلر اکس‌باکس برای دسترسی آسان است

توسط افراسیاب در ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۵:۳۲

به‌نظر می‌رسد «مایکروسافت» در حال طراحی یک کنترل جدید اکس‌باکس وان برای افراد معلول با توانایی‌های محدود است. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

اخیرا یکی از کاربران توییتر با نام @h0x0d توانسته یک عکس تبلیغاتی از یک کنترلر جدید اکس‌باکس بیابد، که هیچ شباهتی با دیگر کنترلرها و محصولات این شرکت ندارد.

سایت Windows Central  اعتقاد دارد که این تصویر برای یک کنترلر خاص اکس‌باکس وان است که برای کسانی طراحی شده که توانایی استفاده از کنترلر اصلی آن را ندارد. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، طراحی آن بسیار غیر متعارف است.

دو دکمه بزرگی که در صفحه آن مشاهده می‌شود، احتمالا دکمه‌های A و B هستند. از یک عکس به‌سختی می‌توان ویژگی‌های آن را حدس زد، اما بالای آن تعدادی وروردی مشاهده می‌شود که ممکن است قابل برنامه‌ریزی باشد و همچنین باعث اتصال آن به وسایل و کنترلرهای دیگر شود.

از دیگر ویژگی‌های آن می‌توان به لامپ‌های ال‌ای‌دی در روی آن اشاره کرد، همچنین دگمه‌ حالت selector یک dpad و دگمه ستینگ اکس‌باکس مشاهده می‌شود. در سمت چپ آن ورودی یو‌اس‌بی و ورودی‌ای مشابه جک هدفون وجود دارد.

این تنها کنترلی نیست که گزارش شده مایکروسافت درحال کار بر روی آن است؛ در اوایل سال جاری تعدادی تصویر از طراحی Elite کنترلر اکس‌باکس لو رفت.

احتمال زیادی وجود دارد که هر دو کنترلر در رویداد E3 2018 به‌صورت رسمی در کنفرانس مایکروسافت معرفی شوند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید