عنوان Borderlands 3 در E3 2018 معرفی نمی‌شود

توسط میلاد شجری در ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۵:۱۰

رئیس استودیو گیرباکس سافتور ساعاتی پیش عنوان کرد که بازی Borderlands 3 در جریان رویداد E3 امسال معرفی نخواهد شد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

«رندی پیچفورد» (Randy Pitchford) رئیس استودیو گیرباکس سافتور (Gearbox Software) به صورت رسمی و در جدیدترین اخبار بازی، شایعات مربوط به حضور بازی Borderlands 3 در رویداد E3 سال جاری میلادی که قرار است در ماه خرداد برگزار شود، را ارسال یک مجموعه توییت در صفحه رسمی خود رد کرد. توییت کامل او به شرح زیر است:

برای مثال، من می‌توانم خیلی دقیق و بسیار مشخص بنویسم که بازی Borderlands 3 در رویداد E3 2018 حشور نخواهد داشت و بسیاری از شما تصمیم خواهید گرفت تا این را باور نکید. بسیاری از شما نیز راهی برای تفسیر این موضوع پیدا خواهید کرد تا به آن چیزی که باور دارید برسید، بذون در نظر گرفتن حقیقت.

انکار او که بنظر کاملا واضح است اما در این میان چند نکته عجیب و غریب وجود دارد که ما را به شک می‌اندازد. اول از همه چرا در میان صبحت درباره توهمات و حیله‌گری، ریچفورد این موضوع را بیان کرد؟ چرا اصلا کل موضوع را به صورت یک مثال اعلام می‌کند؟ با توجه به این شرایط می‌توان گفت که ریچفورد از یک سری حقه‌ها هوشمندانه برای ناامید کردن مخاطبین استفاده کرده و ما در رویداد E3 شاهد معرفی بازی Borderlands 3 خواهیم بود. یا شاید حتی او دارد حقیقت را اعلام می‌کند و ما مثل گفته‌اش به دنبال دلیلی هستیم تا به آنچه خودمان باور داریم، برسیم.

رندی پیچفورد در نهایت از طرفداران بخاطر اشتیاق و پشتیبانی‌هایشان تشکر کرد و عنوان کرد که استودیو گیرباکس سخت‌تر از همیشه در در حال کار برای ساخت چیز‌های جدید و مهیج است. سال گذشته، ریچفورد در خبری به بازی Borderlands 3 اشاره کرده و اذعان کرد که ۹۰ درصد از اعضای استودیو در حال کار روی چیزی هستند که بسیاری از شما خواهانش هستید. منظور او احتمالا بازی Battleborn 2 نبوده و ما از زمان تاکنون منتظر معرفی رسمی بازی Borderlands 3 بوده‌ایم. چندی پیش نیز شرکت تیک-تو عنوان کرد که یکی از بزرگترین فرانچایز‌هایش قرار است که در اوایل سال آینده یک نسخه جدید دریافت کند.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

One Reply to “عنوان Borderlands 3 در E3 2018 معرفی نمی‌شود”

  1. MOBIN.HP گفت:

    امیدوارم که تو E3 باشه
    برای من که بدون شک یکی از مورد انتظار ترین بازی هاست :15:

    ۰ ۰