بازی Rainbow Six Siege برای مدتی محدود رایگان تجربه کنید

توسط میلاد شجری در ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۳:۴۰

شرکت یوبی‌سافت ساعاتی پیش از رایگان شدن بازی Rainbow Six Siege برای مدتی محدود خبر داد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

یک خبر خوب برای کسانی که هنوز بازی Rainbow Six Siege را خریداری نکرده‌اند؛ شرکت فرانسوی یوبی‌سافت (Ubisoft) امروز در جدیدترین اخبار بازی، از رایگان شدن این بازی برای مدتی محدود خبر داد. طبق اطلاعات منتشر شده بازی Rainbow Six Siege از تاریخ ۲۷ تا ۳۱ اردیبهشت‌ماه ۹۷ (۱۷ تا ۲۱ می ۲۰۱۸) روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی به صورت رایگان قابل دانلود و انجام خواهد بود.

برای دریافت و انجام بازی روی کنسول پلی‌استیشن ۴ شما باید به فروشگاه پلی‌استیشن رفته و سری به صفحه بازی Rainbow Six Siege زده و آن را به بخش دانلود‌های خود اضافه کنید. بازی هم‌اکنون قابل دریافت است ولی برای تجربه آن باید تا تاریخ ذکر شده در بالا صبر کنید. لازم به ذکر است که برای دسترسی نیاز به اشتراک پلاس شبکه پلی‌استیشن دارید. برای انجام بازی روی کنسول ایکس‌باکس وان، شما کافی است در تاریخ اعلام شده وارد صفحه بازی Rainbow Six Siege در فروشگاه ایکس‌باکس شوید و آن را دریافت کنید. برای تجربه بازی نیاز به اشتراک ایکس‌باکس لایو نخواهید داشت. برای دریافت بازی روی پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز شما باید ابتدا لانچر یوپلی را در اختیار داشته باشید. یو‌پلی را اجرا کرده و وارد صفحه بازی شوید و آن را دانلود کنید. برای تجربه بازی اما شما باید تا ۲۷ اردیبهشت صبر کنید.

تمامی پیشرفتی که در طی این رویداد رایگان کسب کنید، در صورت خرید نسخه کامل بازی قابل انتقال خواهد بود. لازم به ذکر است که بین روز‌های ۲۷ تا ۳۱ اردیبهشت‌ماه ۹۷ (۱۷ تا ۲۱ می ۲۰۱۸) شما می‌توانید نسخه استاندارد بازی را روی کنسول‌ها با ۵۰ درصد تخفیف خریداری نمایید. همچنین روی پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز بازی با قسمت ۱۰ دلار قابل تهیه خواهد بود. در ادامه شما می‌توانید زمان دقیق برگزاری و پایان این رویداد را مشاهده نمایید:

پلی‌استیشن ۴

  • زمان شروع: ساعت ۱۷:۳۰ روز پنج‌شنبه ۲۷ اردیبهشت‌ماه ۹۷
  • زمان پایان: ساعت ۱۷:۳۰ روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت‌ماه ۹۷

رایانه‌های شخصی

  • زمان شروع: ساعت ۲۱:۳۰ روز پنج‌شنبه ۲۷ اردیبهشت‌ماه ۹۷
  • زمان پایان: ساعت ۰۰:۳۰ روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت‌ماه ۹۷

ایکس‌باکس وان

  • زمان شروع: ساعت ۱۱:۳۰ روز پنج‌شنبه ۲۷ اردیبهشت‌ماه ۹۷
  • زمان پایان: ساعت ۱۱:۳۰ دوشنبه ۳۱ اردیبهشت‌ماه ۹۷

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید