ظاهر پروتاگونیست بازی Days Gone قابل شخصی‌سازی نیست

توسط میلاد شجری در ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۷:۱۰

کارگردانی خلاق بازی Days Gone در مصاحبه‌ای تایید کرد که ظاهر شخصیت اصلی بازی غیرقابل تغییر و شخصی‌سازی است؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بدون شک بسیاری ممکن است بازی Days Gone محصول استودیو SIE Bend Studio و شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی (Sony Interactive Entertainment) را یکی از مهیج‌ترین عناوین انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴ بدانند؛ چراکه این بازی نه تنها پتانسیل لازم برای پوشاندن لباسی تازه به سبک زامبی را دارد بلکه می‌تواند یک روایت داستانی خوب بهمراه مکانیک‌های گیم‌پلی درگیرکننده را به بازیکنان ارائه دهد. حالا که صحبت‌ از مکانیک‌ها شد، طبق جدیدترین اخبار بازی یکی از المان هایی که در بیشتر بازی‌های جهان باز مشاهده می‌شود، در عنوان اکشن و ماجراجویی استودیو «بند» حضور نخواهد داشت. جان گاروین کارگردان خلاق بازی Days Gone تایید که ظاهر شخصیت اصلی (پروتاگونیست) یعنی دیکون سنت جان قابل شخصی سازی نخواهد بود.

این موضوع را کارگردان بازی Days Gone در مصاحبه‌ای که اخیرا با وبسایت گیم‌ اینفورمر انجام داده، تایید کرد. البته لازم به ذکر است که او عنوان کرد در مقاطعی از بازی ما شاهد تغییراتی در ظاهر او خواهیم بود؛ مثلا در موقعیت‌های مشخصی از بازی، لبه کلاه دیکون قرار است جلوی صورتش قرار گیرد.

اگرچه ممکن است تعدادی از بازیکنان از اینکه نمی‌توان ظاهر شخصیت دیکون را در بازی تغییر دارد تا ظاهری منحصر بفرد گیرد، نااراحت شوند اما بسیاری دیگر نیز ممکن است با این موضوع به راحتی کنار بیایند. البته اگر در نظیر بگیریم که داستان بازی Days Gone روی بقا در یک دنیای آخرالزمانی که موجوداتی نامیرا به نام Freakers در هر گوشه در حال پرسه زدن هستند، تمرکز دارد؛ قطع به یقین موضوع پوشش و لباس آخرین چیزی است که به ذهن هر کس می‌رسد.

در انتها شما می‌توانید ویدیو گیم‌پلی جدید بازی Days Gone که نزدیک به ۴۲ دقیقه است را برای آشنایی بیشتر با محیط‌ها و گیم‌پلی آن مشاهده نمایید. بازی Days Gone در سال ۲۰۱۹ به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: