تصویر جدید فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom دایناسور جدیدی را نشان می‌دهد

توسط میلاد شجری در ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۲:۴۰

وبسایت امپایر در تازه‌ترین شماره مجله خود تصویر جدید از فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom منتشر کرده است؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

فیلم‌های دنیای ژوراسیک در آوردن دایناسور‌های شکارچی بزرگ و هیولا‌های اصلاح شده به دنیای سینما مانند تی‌رکس، ولوسیراپتور و اسپاینوسورس بسیار مشهور هستند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصویری از فیلم موردانتظار «دنیای ژوراسیک پادشاهی سقوط کرده» (Jurassic World: Fallen Kingdom) در شماره جدید مجله امپایر منتشر شده که یک دایناسور جدید را بنمایش می‌گذارد. در این تصویر جدید ما شاهد یک رپتور اصلاح شده و ارتقا یافته به نام ایندورپتور (Indoraptor) هستیم که بنظر دردسر‌های زیادی را برای شخصیت‌های دوست داشتنی ما در فیلم ایجاد خواهد کرد. در ادامه شما می‌توانید این تصویر را مشاهده نمایید

در فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom بازیگرانی چون کریس پرت، برایس دالاس هاوارد، جف گلدبلوم، جیمز کرامول، دنیلا پیندا، توبی جونز، ریف اسپال و جاستیس اسمیت حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته‌اند. آنتونیا بایونا که سابقه کارگردانی فیلم های The Impossible، A Monster Calls و The Orphanage را در کارنامه خود دارد، کارگردانی فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom بر عهده داشته و کار نوشتن فیلمنامه نیز بر عهده کالین ترورو، کارگردان فیلم «دنیای ژوراسیک» (Jurassic World)، به‌همراه درک کانلی بوده است.

مجموعه فیلم‌های «دنیای ژوراسیک» (Jurassic World) ریبوتی از سری کلاسیک «پارک ژوراسیک» (Jurassic Park) است که آخرین قسمت آن در سال ۲۰۰۱ میلادی به نام «پارک ژوراسیک ۳» (Jurassic Park III) و به کارگردانی جو جانستون اکران شد و توانست به فروش ۳۶۹ میلیون دلاری دست یابد. قسمت اول «دنیای ژوراسیک» (Jurassic World) نیز در سال ۲۰۱۵ اکران شد و توانست با فروشی معادل ۱.۶ میلیارد دلار تبدیل به چهارمین فیلم پرفروش تاریخ شود. لازم به ذکر است اولین قسمت فیلم «پارک ژوراسیک» (Jurassic Park) در سال ۱۹۹۳ میلادی به کارگردانی استیون اسپیلبرگ اکران شد.

فیلم «دنیای ژوراسیک پادشاهی سقوط کرده» (Jurassic World: Fallen Kingdom) برای اکران در تاریخ اول تیر ماه سال ۱۳۹۷ (۲۲ ژوئن ۲۰۱۸) برنامه‌ریزی شده است. لازم به ذکر است که فیلم Jurassic World در سه قسمت ساخته خواهد شد که قسمت بعدی برای اکران در تاریخ یست‌و‌هفتم خرداد‌ماه ۱۴۰۰ (۱۸ ژوئن ۲۰۲۱) برنامه‌ریزی شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: