کلیف بلیزیسنکی پایان کار استودیوی بازیسازی Boss Key Productions اعلام کرد

کلیف بلیزیسنکی پایان کار استودیوی بازیسازی Boss Key Productions اعلام کرد

توسط مسعود فقیه در ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۰۸:۴۰

آقای کلیف بلیزینسکی بنیانگذار استودیوی بازی‌سازی Boss Key Productions ، سازنده‌ دو عنوان Law Breakers وRadical Heights در بیانه‌ای اعلام کرد این استودیو به کار خود پایان خواهد داد؛ در ادامه همراه دنیای‌بازی باشید.

استودیوی بازیسازی Boss Key Productions که چهار سال پیش با داعیه‌ خلق تجارب جدید و تاثیرگذار تاسیس شد، تا برروی ساخت باز‌ی‌های در سبک چند‌نفره محض تمرکز کند. متاسفانه  پایان  کارش قریب‌الوقع است.

آقای کلیف بلیزیسنکی (Cliff Blezinski) در حساب کاربری توییتر خود اظهار داشت:

چهار سال پیش من به دنبال تاسیس یک استودیوی بازی‌سازی در سطح کلاس جهانی بودم و تعدادی از بهترین‌ استعداد‌های موجود در صنعت بازی‌های‌ویدیویی را استخدام کردم. آنها بدون خستگی کار کردند تا محصولات با‌کیفیتی را تولید کنند و ما در طول این مسیر فراز و فـرود‌هایی را تجربه کردیم. من  تصور می‌کنم که، ما اوقات خوشی را در کنار یکدیگر در این مدت داشتیم. Law Breaker بازی خوبی بود اما متاسفانه مولفه‌های لازم برای جذب مخاطب را نداشت و در آخرین تلاش‌مان برای موفقیت به سراغ ژانر بزرگ «بتل‌رویال» رفتیم و دورهم آمدیم و بازی Radical Heights را ساختیم که به خوبی مورد استقبال واقع شد، اگرچه دیگر کمی دیرشده بود.

در ادامه بیانیه ایشان اشاره می‌کنند امیدوار است بتواند در آینده بازی جدیدی بسازد اما در حال حاضر، او می‌خواهد برای مدتی از صنعت بازی‌های ویدیویی دور باشد و سعی می‌کند به مسائل و امورات شخصی و خانوادگی بپردازد.

در جملات پایانی نوشته نیز به سرور‌های تازه‌‌ترین ساخته‌ خود بازی Radical Heights اشاره کرد و بیان داشت سرور‌های این عنوان تا آینده‌ نزدیک به سرویس‌دهی به بازیکنان مبادرت خواهد ورزید. در پایان نیز آقای بلیزینسکی از کارکنان استودیو، دوستان، اعضای خانواده و کسان دیگری که طی سال‌های گذشته، حامی خود او و استودیوی تحت مدیریتش بودند، تشکر کرد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “کلیف بلیزیسنکی پایان کار استودیوی بازیسازی Boss Key Productions اعلام کرد”

  1. raven گفت:

    ” پایان قریب‌الوقع خود نزدیک می‌شود” اشتباه است ، قریب خودش یعنی نزدیک .

    ۰ ۰