تماشا کنید: نخستین گیم‌پلی تریلر بازی Rage 2 به همراه تصاویر رسمی از بازی منتشر شد

توسط افراسیاب در ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۲۲:۴۰

دیروز تریلر معرفی بازی Rage 2 منتشر شد؛ اما متاسفانه یک تریلر نمایشی بدون هیچ تصویری از گیم‌پلی بازی و معرفی جهان بازی بود. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

اما امروز «بتسدا» با انتشار اولین گیم‌پلی تریلر  بازی Rage 2 این ایراد را برطرف کرد. در ویدیوی جدید ما تکه‌های زیادی از گیم‌پلی قسمت‌های مختلف بازی می‌بینیم؛ ازجمله تیراندازی‌ها، تحرکات و مبارزات وسایل نقلیه.

همچنین علاوه بر گیم‌پلی بتسدا اطلاعات بیش‌تری از بازی به اشتراک گذاشت. بازی Rage 2 یک عنوان جهان‌باز  است که در مناطق متنوع بی‌آب‌وعلف گروه‌ها و فرقه‌های مختلف به‌صورت وحشیانه‌ای با یکدیگر مبارزه می‌کنند.

در بازی Rage 2 شما در نقش آخرین رنجر ظاهر می‌شوید که باید سراغ دسته‌هایی بروید که اکنون قدرت را به‌دست گرفته اند، آنها ستمگرانی هستند که اعضای شمارا کشته‌اند و داراییتان را غارت‌کرده اند.

بخش بزرگی از گیم‌پلی بازی مربوط به صلاح‌ها می‌شود، صلاح‌ها قابلیت به‌روزرسانی دارند و در زمان رانندگی نیز می‌توان به‌صورت محدود از آنها استفاده کرد. درکنار صلاح‌ها توجه ویژه‌ای به وسایل نقلیه در نبردها شده است. وسایل نقلیه به سه بخش buggies، monster trucks و gyrocopters تقسیم می‌شوند.

بازی Rage 2 نقش پررنگی در کنفرانس E3 2018 بتسدا خواهد داشت، و ناشر قول نمایش تازه‌ای از گیم‌پلی بازی همراه اطلاعات بیشتر را داده است.

بازی Rage 2 توسط دو استودیو Avalanche و id Software توسعه می‌یابد، و در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

در انتها می‌توانید تریلر و تصاویر بازی را مشاهده نمایید:

دانلود از آپارات

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

One Reply to “تماشا کنید: نخستین گیم‌پلی تریلر بازی Rage 2 به همراه تصاویر رسمی از بازی منتشر شد”

  1. من نسخه قبل رو چند ساعتی بازی کردم و نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم… متاسفانه با این تریلری که از نسخه دوم هم دیدم بیشتر منو یاد بازی های مختلف مثل Borderlands , Mad Max , Doom انداخت تا خود Rage… اگه قرار نباشه از خودشون ایده‌ جدیدی وارد بازی کنن فکر نکنم موفق بشه… حالا باز باید وایسم تا خبرای بیشتری از بازی بیاد.

    ۰ ۰