رویداد سالگرد سال ۲۰۱۸ بازی Overwatch به صورت معرفی شد

توسط میلاد شجری در ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۱:۱۰

شرکت بلیزارد اینترتیمنت به صورت رسمی اولین اطلاعات از رویداد سالگرد ۲۰۱۸ (Anniversary 2018) بازی Overwatch را منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بعد از رویداد سالگرد بازی که در سال گذشته میلادی برگزار شد و ما شاهد اضافه شدن انیمیشن‌ها، پوسته‌ها و دیگر محتویات به اورواج بودیم، بسیاری از طرفداران منتظر بودند که شرکت بلیزارد برای رویداد امسال چه برنامه‌ای ریخته است. شرکت بلیزارد اینترتیمنت (Blizzard Entertaiment) نیز در جدیدترین اخبار بازی، به صبر آنان پایان داده و به صورت رسمی از رویداد سالگرد سال ۲۰۱۸ بازی Overwatch رونمایی کرد و اولین اطلاعات از آن را در اختیار بازیکنان قرار داد.

رویداد امسال از روز سه‌شنبه، اول خرداد‌ماه ۹۷ (۲۲ می ۲۰۱۸) آغاز می‌شود و بازیکنان یکبار دیگر فرصت دارند تا تمامی حالت‌های Brawl و آیتم‌های شخصی مربوط به رویداد‌های فصلی را دریافت کنند؛ به طور مثال شما اگر خواهان پوسته کریسمس یا هالووین شخصیت‌ها هستید، شما یکبار دیگر فرصه دریافت آنان را دارید. به علاوه این مورد، محتویات جدید زیادی نیز قرار است که به بازی اورواچ اضافه شوند؛ از نقشه جدید حالت Deathmatch به نام Petra گرفته تا پوسته‌های جدید برای تمامی شخصیت‌ها و انیمیشن‌های رقص برای شخصیت‌های دومفیست، مویرا و بریگیته.

در نهایت، شرکت مشهور بلیزارد عنوان کرد که هفته رایگان برای تجربه بازی Overwatch نیز قرار است از تاریخ ۴ خرداد (۲۵ می) تا ۸ خردادماه ۹۷ (۲۹ می ۲۰۱۸) برگزار کند. همچنین با شروع رویداد جدید، یک نسخه کاملا جدید از بازیاورواچ نیز قرار است به صورت دیجیتالی عرضه شود؛ نام نسخه جدید بازی Legendary Edition بوده و در کنار بازی استاندارد شامل ۱۵ پوسته اضافی برای شخصیت‌های بوده که تمامی آن‌ها از نوع Legendary، Epic و Origin خواهند بود.

بازی Overwatch هم‌اکنون روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: