تماشا کنید: ویدیو گیم‌پلی جدید بازی Days Gone

توسط میلاد شجری در ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۶:۰۲

وبسایت گیم‌ اینفورمر ساعاتی پیش ویدیو گیم‌پلی جدیدی از بازی انحصاری Days Gone منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

چندی پیش شاهد رونمایی وبسایت گیم‌ اینفورمر از تصویر کاور شماره جدید مجله ماهانه این وبسایت بودیم که بازی Days Gone ارتباط داشت و شاهد اطلاعاتی جدید از این بازی انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴ بودیم. به دنبال آن نیز یک ویدیو از یک ساعت اول بازی منتشر شد که البته بنا به دلایلی وبسایت دنیای بازی نتوانست آن را پوشش دهد اما شما می‌توانید از طریق لینک یوتیوب آن را مشاهده نمایید. حال در جدیدترین اخبار بازی، شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی و وبسایت گیم‌ اینفورمر ویدیو جدیدی از بازی Days Gone منتشر کرده‌اند که شامل تصاویر جدیدی از گیم‌پلی این عنوان زامبی محور می‌شود. در ادامه می‌توانید این ویدیو ۴۱ دقیقه‌ای را مشاهده نمایید:

دریافت از آپارات | تماشا در یوتیوب

بازی توسط SIE Bend Studio توسعه می‌یابد که در کارنامه خود عناوین درخشان Syphon Filte و Uncharted: Golden Abyss را دارند. بازی Days Gone یک بازی آخرزمانی و جهان‌باز با آب‌وهوای پویا و چرخه‌شبانه‌روز است. داستان آن دو سال پس از انتشار ویروس همه‌گیر آغاز می‌شود و برای اتمام آن به بیش از ۳۰ ساعت زمان نیاز دارید.

بازی Days Gone در سال ۲۰۱۹ توسط سونی به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: