به‌روز‌رسانی بازی Total War Saga: Thrones of Britannia درجه سختی بازی را افزایش خواهد داد

به‌روز‌رسانی بازی Total War Saga: Thrones of Britannia درجه سختی بازی را افزایش خواهد داد

توسط مسعود فقیه در ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۷:۴۰

استودیوی بازیسازی Creative Assembly، سازنده بازی Total War Saga: Thrones of Britannia پس از اظهار شکایت بازیکنان پیرامون آسان بودن بازی وعده انتشار یک به‌روز‌رسانی را به آنها داده است؛ در ادامه همراه دنیای‌بازی باشید.

بازی Total War Saga: Thrones of Britannia که به تازگی در هفته اخیر به صورت رسمی عرضه شده بود، با شکایاتی از طرف بازیکنان روبرو شده است. در حالیکه عده‌ زیادی تغییرات صورت گرفته در بازی به مذاقشان خوش امده است به‌طور مثال تغییرات در سیستم سرباز‌گیری(Recruitment). اما برای عده‌ای از هوادارن میزان سختی بازی بسیار آسان به نظر رسیده است و مایه‌ی نارضایتی آنان را فراهم کرده است.

آقای «Jack Lusted» کارگردان خلاق بازی، در نوشته‌ای در وبلاگ وبسایت «توتال وار» به نگرانی‌ها و شکایات بازیکنان پاسخ داده و وعده انتشار یک به‌روزرسانی بصورت بتا را در روز سه‌شنبه داده است، که سبب چالش‌برانگیز‌تر شدن روند بازی و افزایش میزان درجه سختیِ آن خواهد شد.

عده‌ بسیاری از بازیکنان از این گله‌مند بوده‌اند که در هنگام بازی پول و غذای فراوانی بدست می‌آورند و اینکه نبرد‌های بازی بسیار آسان است و مدت زمان حالت داستانی بسیار کوتاه است.

آقای Lusted به این موضوع در نوشته‌اش اشاره می‌کند:

بازی Thrones به انداره کافی چالش و سختی برای شما فراهم نمی‌کند تا به بازی‌کردن آن ادامه دهید. این مسئله‌ایست که ما می‌توانیم در سریع‌ترین زمان ممکن آن را حل کنیم زیرا که بخش اعظم این مشکل به قسمت توازن بازی ربط دارد.

برای ایجاد این توازن در بازی، ایشان لیستی از تغییراتی که در این به‌روز‌رسانی اعمال خواهد شد را منتشر کردند:

  • Adjusting victory conditions
  • Increased food consumption from buildings
  • Increased building costs
  • Adjustments to corruption and corruption reduction as well as certain Market income buildings to help reduce the amount of gold in the late game
  • Reduced certain bonuses from techs that were making battles too one-sided until the AI researches them as well
  • Balance adjustments to battles based on early concerns from the multiplayer community
  • Alongside these changes, the patch will also add some quality of life improvements to the UI and a number of bug fixes.

آقای «Lusted» همچنین اضافه کرد:

ما به کار بر روی توازن بازی در مرحله‌ی بتای عمومی نیز ادامه خواهیم داد و مطمئنا بخش‌های دیگر بازی را در به‌روز‌رسانی‌های آینده بهبود خواهیم بخشید

همچنین ایشان،  به ایرادات هواداران از جنبه‌هایی از گیم‌پلی بازی در حالت کمپین، که درعنوان‌های پیشین این سری وجود داشت، ولی در این عنوان حذف یا تعدیل شده است، اشاره کرد:

ما نیاز داریم تا به ساز‌و‌کارهای بازی نگاهی بیاندازیم، مخصوصا دو ساز‌‌‌و‌‌کار «فرهنگ» و «نژاد»ها (Faction).  تصمیم بگیریم چه تغییراتی برای ما امکان‌پذیر است که در صورت اعمال آنها بتوانیم مشکلات پیشتر اشاره شده را حل کنیم.

این به‌روزرسانی برای بازی Total War Saga: Thrones of Britannia درتاریخ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۱۵ می ۲۰۱۸) منتشر خواهد شد. این عنوان هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: