مراسم podium گرن توریسمو Gran Turismo Sport Kazunori Yamauchi

Kazunori Yamauchi: هنوز کارهای زیادی برای پیشرفت Gran Turismo باید انجام شود

توسط تمنا افلاکی در ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۲۲:۴۰

Kazunori Yamauchi توسعه دهنده Gran Turismo Sport، احساس می‌کند که برای رسیدن به یک گرن توریسمو عالی‌تر هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

شرکت بازی‌سازی سونی میزبانِ فینالِ جام ملت‌ها برای اولین تور جهانی «گرن توریسمو» (Gran Turismo Sport) بود و Kazunori Yamauchi نیز حضور داشت.

قبلا در رقابت‌ها، Kazunori Yamauchi گفته بود که دیدن رانندگان در حال رانندگی باعث می‌شود که تمام سال‌هایی که روی «گرن توریسمو» کار کرده است به کمال برسد:

در طی سال‌ها کار کردن روی گرن توریسمو، فکر می‌کردم که این بازی بدون بازیکنان هیچ‌گاه کامل نخواهد شد. دیدن حس دوستی، تکنیک‌ها و مهارت رانندگان در طول این چند روز اخیر باعث شده که فکر کنم ما واقعا به آن نقطه‌ای که گرن توریسمو در ذهن داشته است، رسیده‌ایم.

از وی پرسیده شد که بعد از مراسم podium چه احساسی داشته است و Kazunori Yamauchi پاسخ داد که هنوز کارهای زیادی مانده:

بعد از اولین رویداد رسمی برای Gran Turismo Sport، چیزهای زیادی داشتیم تا از سر بگذرانیم و به این مرحله برسیم. ۵ سال پیش بود که برای اولین بار تصمیم گرفتیم که باید این کار را شروع و روی یک موتور اسپورت جدید با FIA کار کنیم. در آن زمان رسیدن به جایی که امروز هستیم برایمان دور از ذهن بود. بعد از رویداد امروز، هنوز چیزهای زیادی برای کار و پیشرفت وجود دارد اما فکر می‌کنم که در آخر یک گرن توریسمو خیلی خوبی داشته باشیم.

Kazunori Yamauchi با تشکر از رانندگان در مراسم podium و ذکر اینکه آنها رانندگان فوق‌العاده‌ای هستند و مسابقات جالبی را به نمایش گذاشتند، صحبتش را به پایان رساند.

سرانجام، برنده جام، راننده‌ای ایتالیایی به نام Giorgio Mangano بود که در مسابقه‌ای حساس در مسیر مسابقه Moza circuit با دیگر رانندگان رقابت کرد. وی تا لحظات آخر، شانس قهرمانی را به خاطر پنالتی که به راننده پایانی یعنی Kimmo Kaisla به دلیل برخوردش داده شده بود، به خطر انداخت. هر چیزی بیشتر از ۳ ثانیه وضعیت Patrik Blaszan، نفر دوم را بهتر می‌کرد و باعث می‌شد که بتواند در تابلو امتیازات همگانی از بقیه سبقت بگیرد. stewards برای یک پنالتی ۳ ثانیه‌ای تصمیم گرفتند تا چند دقیقه حساس پایانی را اتمام ببخشند چون هیچ‌کس نمی‌دانست که برنده چه کسی است.

پیشنهاد می‌شود که مسابقه آخر را تماشا کنید چون مسابقات حیرت‌انگیزی را مشاهده خواهید کرد. می‌توان گفت که این مسابقه مسلما چشم‌اندازی که باعث شده این بازی را به سوی eSports هدایت کند، اعتبار می‌بخشد، و تا حدی نیز ساختار قدیمی مجموعه «گرن توریسمو» را نیز رها کرده است.

در حال حاضر Gran Turismo Sport انحصارا برای پلی‌استیشن ۴ عرضه می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: