کاراکتر Thanos Fortnite-Avengers بازی Fortnite Epic games

Thanos به خاطر علاقه کارگردان‌ها، به بازی Fortnite می‌آید

توسط تمنا افلاکی در ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۰۸:۱۰

بازی فورت‌نایت-اونجرز: جنگ بی‌نهایت ( Fortnite-Avengers : Infinity War ) بازی است که بازیکنان فقط می‌توانند رویایش را داشته باشند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

جو و آنتونی روسو ( Joe and Anthony Russo ) کارگردان‌های Avengers: Infinity War، گفتند که بین جلسات ادیت فیلم وقت زیادی را با بازی Fortnite گذراندند.

جو روسو در برنامه Entertainment weekly گفت:

ما به این فکر کردیم که چقدر خوب میشد اگر یک Fortnite-Avengers داشتیم بنابراین Donald Mustard را دنبال کردیم.

کارگردان خلاق بازی‌های اپیک ( Epic games ):Donald Mustard یک تماس از جو دریافت کرد و آنها در مورد این ایده‌هایی فوق‌العاده صحبت کردند. Donald Mustard در این باره گفت:

حدود یک ساعت بعد، زمینه اصلی این ایده جذاب را برای یک حالت گیم‌پلی با زمان محدود درست کردیم، و تقریبا به سرعت تیم ما شروع به کار کرد. خیلی مهم بود کاری که انجام می‌شود هم برای طرفداران اونجرز و هم برای طرفداران Fortnite قابل اعتماد باشد و هم‌چنین چیزی باشد که طرفداران هر دو را به وجد‌آورد.

پیاده‌سازی کاراکتر Thanos در بازی Fortnite عدالت قوی این شخصیت را به تصویر می کشد. پیاده‌سازی این کاراکتر می‌توانست تنها یک ظاهر باشد اما Epic games با استفاده از حالت گیم‌پلی با زمان محدود توانست به شما اجازه دهد که به کاراکتر Thanos تبدیل شوید و از دستکش‌های آهنین بی‌نهایت ( Infinity Gauntlet ) استفاده کنید تا قدرت کاراکتر را به دست بگیرید.

مدیر خلاق Epic games اضافه کرد:

این گونه موقعیت‌ها، یعنی هنگامی که به صورت متقابل به کار کسی احترام می‌گذارید و برای انجام دادن یک کار جالب برای طرفداران هم نظر هستید، کم پیش می‌آید.امیدواریم که طرفداران خوششان بیاید.

این هفته اتفاقات زیادی برای Fortnite خواهد افتاد که فقط به کاراکتر Thanos مربوط نیست مانند چالش‌های هفته دو و دومین انتشار محتوای Twitch برای مشترکین اصلی.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: