تاریخ انتشار بازی Punch Club برای کنسول نینتندو سوئیچ مشخص شد

تاریخ انتشار بازی «پانچ کلاب» برای کنسول «نینتندو» سوئیچ مشخص شد

توسط مسعود فقیه در ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۸:۱۰

استودیوی بازیسازی «TinyBuild Games» چندین ماه پیش در هنگام یک رویداد «لایو‌استریم» از برنامه‌ خود برای عرضه ساخته‌ خود به نام بازی «پانچ کلاب» بر روی کنسول سوئیچ خبر داد؛ در ادامه همراه دنیای‌‌بازی باشید.

بازی «پانچ کلاب» که پیش‌تر در سال ۲۰۱۵ میلادی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، اندروید، IOS ،Mac ،Nintendo 3DS، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه شده بود.

این عنوان در سبک شبیه‌ساز مدیریت بوکس است که عناصر ژانر اکشن را نیز در خود دارد. همچنین در قسمت‌هایی از بازی المان‌های سبک جنایی را نیز از خود به نمایش می‌گذارد.

شما باید مهارت‌های مشت‌زنی و زندگی شخصی خود را توامان مدیریت کنید. در طی بازی شما باید روند سلامت و موفقیت کارکتر درون بازی را حفظ کنید تا قهرمان بازی بتواند قاتل پدر خود را پیدا کند!

بازی سه نوع روش را برای انتخاب پیش روی شما قرار می‌دهد. قدرت، چابکی و دقت. آنها به ترتیب روش خرس (Way of the Bear)، روش ببر (Way of the Tiger) و روش لاک‌پشت (Way of the Turtle) نامیده می‌شوند. هر کدام از سه روشی که متناسب با سبک بازی شما است را می‌توانید انتخاب کنید و تلاش کنید تا کارکتر مورد هدایتان در بازی به ستاره مسابقات مشتی‌زنی تبدیل شود.

این عنوان در تاریخ ۳ خرداد ۱۳۹۷ (۲۴ می ۲۰۱۸) از طریق Eshop کنسول نینتندو سوئیچ در درسترس خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: