اولین بروزرسانی بزرگ بازی Hunt: Showdown منتشر شد

توسط میلاد شجری در ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۴:۱۰

استودیو کرایتک ساعاتی پیش اولین بروزرسانی بزرگ بازی Hunt: Showdown را منتشر کرد که شامل تغییرات زیادی می‌شود؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Hunt: Showdown که عنوانی در شبک شوتر اول شخص بود و توسط استودیو کرایتک (Crytek) سرانجام در جدیدترین اخبار بازی، اولین بروزرسانی بزرگ خود را دریافت کرد که تغییرات زیادی را در گیم‌پلی بازی در کنار اضافه کردن محتویات جدید، ایجاد می‌کند. اول از همه، این بروزرسانی مقداد چهار هزار دلار پول داخل بازی را به بازیکنان به منظور عذرخواهی از تمامی مشکلات تکنیکی پیش‌ آمده برای بازیکنان، هدیه می‌دهد.

از محتویات جدیدی که این آپدیت به بازی Hunt: Showdown اضافه می‌کند، می‌توان به پنج تجهیزات جدید برای اسلحه تک تیرانداز که شامل طیفی از دوربین‌های کوتاه، متوسط و بلند می‌شود، یازده لباس جدید و دوازده ویژگی اضافی و منحصر بفرد اشاره کرد. این آپدیت همچنین اصلاحاتی را در نقشه بازی و تغییرات کوچکی در فهرست دارایی‌ها ایجاد می‌کند. در این میان اما بزرگترین تغییر بازی بعد از دریافت بروزرسانی را می‌توان نحوه برخورد سازندگان با بازیکنان کمپر است. طبق اعلام استودیو کرایتک، تعداد زیادی از بازیکنان از وجود کمپر‌های زیادی در بازی Hunt: Showdown شکایت کرده‌اند. اگرچه توسعه‌دهندگان قصد ندارند که به شدت با این نوع از بازیکنان برخورد کنند اما آن‌ها اشاره کرده‌اند که بروزرسانی گیم‌پلی بازی را متعادل‌تر از گذشته می‌کند.

بازی Hunt: Showdown یک عنوان رقابتی آنلاین و چندنفره است که هم‌اکنون از طریق سرویس دسترسی اولیه (Early Access) شبکه استیم در دسترس پلتفرم رایانه‌های شخصی با قیمت ۳۰ دلار می‌باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: