فیلم مستقل Snake Eyes در حال ساخت است

توسط میلاد شجری در ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۳:۱۰

گزارشی جدید حاکی از آن است که فیلم مستقل شخصیت Snake Eyes از دنیای G.I. Joe در حال ساخت است؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت پارامونت پیکچرز (Paramount Pictures) در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، یک نویسنده برای نوشتن فیلنامه فیلم مستقل Snake Eyes، اولین فیلم اسپین آف مجموعه G.I. Joe، استخدام کرده است. فیلم اونجرز: اینفینیتی وار در حال ثبت رکور‌های متعدد است و این موضوع باعث شده تا کمپانی‌های فیلم‌سازی رقیب به فکر ساخت دنیای سینمایی خود فرو روند. در حالی که شرکت برادران وارنر (Warner Bros) همچنان روی دنیای دی‌سی خود کار می‌کند، شرکت پارامونت نیز به دنبال ساخت یک دنیای سینمایی بر اساس اسباب‌بازی‌های Hasbro است.

یکی از برنامه‌های استودیو هاسبرو نیز ساخت یک بازسازی یا دنباله از فیلم‌های G.I. Joe می‌باشد. این استودیو در حال حاضر هیچ مشکلی برای صبر کردن برای دواین جانسون بدلیل برنامه‌ زمانی رزرو شده‌اش ندارد اما این بدان معنی نیست که دیگر شخصیت‌های دنیای G.I. Joe قرار است که در گوشه‌ای به سر ببرند و صبر کنند. وبسایت هالیوود ریپورتر در گزارشی عنوان کرده است که نویسنده فیلنامه فیلم Beauty and the Beast یعنی ایوان اسپیلیوتوپولوس در حال مذاکره برای کار بر روی فیلنامه اسپین آفی از نینجا ساکت اما کشنده دنیای G.I. Joe یعنی Snake Eyes است. اگرچه وبسایت The Wrap گزارش می‌دهد که اسپیلیوتاپلیز در حال نوشتن فیلنامه G.I. Joe 3 می‌باشد و نه Snake Eyes.

از آنجایی که هنوز معلوم نیست که فیلم G.I. Joe 3 حتی ممکن است اتفاق نیافتد؛ ساخت فیلمی مستقل از شخصیت Snake Eyes  می‌تواند راهی بسیار عالی برای شروع دوباره مجموعه باشد. در این میان اما شخصیت Snake Eyes احتمالا برای قرار گرفتن در قالب نقش اصلی یک فیلم (پروتاگونیست) مناسب نیست چراکه او معمولا صحبت نمی‌کند و ماسکش را هم در نمیاورد. از طرفی دیگر، رمزآلود بودن می‌تواند المان منحصر بفردی برای موفقیت یک فیلم اکشن باشد. حتی اگر فیلم یک عنوان مستقل باشد، بدین معنی نیست که دیگر شخصیت‌ها نمی‌توانند در آن حضور یابند؛ آن‌ها می‌توانند اجازه دهند تا شخصیت‌های فرعی بزرگتر از حد معمول نشان داده شوند و یا حتی یک شرور آشنا در آن حضور یابد؛ به عنوان مثال برادرش Storm Shadow با یک نقش بزرگ.

در هر دو فیلم لایو اشکن G.I. Joe قبلی، شخصیت Snake Eyes توسط بازیگری به نام ری پارک ایفای نقش شد. اگر این نسخه، ادامه بر فیلم‌های قبلی مجموعه باشد؛ می‌توان انتظار حضور دوباره وی را در این نقش را داشت اما از آنجایی که صورت بازیگر زیادی مشخص نیست، شرکن پارامونت می‌تواند از یک بازیگر بزرگتر و بهتر استفاده کند.

در انتها بد نیست که نگاهی به کارنامه ایوان اسپیلیوتوپولوس نویسنده فیلنامه این عنوان بیاندازیم. او اخیرا فیلنامه عنوان The Huntsman: Winter’s War نوشته است و برای نوشتن فیلنامه قسمت دوم فیلم موفق Bright 2 تیز انتخاب شده است. در این میان اما هنوز فیلم Snake Eyes برنامه زمانی مشخصی برای اکران در اختیار ندارد؛ بنابراین نمی‌توان حدس زد که کدام پروژه در اولویت وی قرار دارد.

نظر شما درباره شخصیت Snake Eyes و ساخت فیلمی براساس وی چیست؟ نظرات خود را در بخش دیدگاه وبسایت دنیای بازی با کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: