قابلیت «کراس‌پلتفرم» تابستان امسال به بازی Rocket League اضافه می‌شود

قابلیت «کراس‌پلتفرم» تابستان امسال به بازی Rocket League اضافه می‌شود

توسط مسعود فقیه در ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۲۰:۱۰

در اخبار اعلام شده است که سرانجام بازیکنان بازی Rocket League خواهند توانست با قابلیت «کراس‌پلتفرم» با دیگر دوستانشان که پلتفر‌م متفاوتی به آنها دارند به بازی بپردازند؛ در ادامه همراه دنیای‌بازی باشید.

استودیوی بازیسازی «Psyonix Studios» سازنده بازی Rocket League اعلام کرد قابلیت «کراس‌پلتفرم» (Cross-Platform) برای انجام بازی با دوستان و بطوری گروهی در چند ماه آینده به ساخته‌ی این استودیو اضافه خواهد شد.

البته قابلیت «کراس‌نتورک» (Cross-Network) پیش‌تر در این بازی وجود داشت که فقط مختص به بازی‌ها خصوصی (Private Match) می‌شد. در نوشته وبلاگ این استودیو اشاره‌ای به نام پلتفرم‌هایی که  قابلیت کراس‌پلتفرم گروهی را ارائه می‌کنند اسمی برده نشد. بازکنان در صورت انتشار قابلیت کراس‌پلتفرم این امکان را خواهند یافت تا گروه‌هایی را بین دو پلتفرم‌ PC و پلی‌استیشن ۴ و یا بین پلتفرم‌های سوئیچ، اکس‌باکس وان و PC تشکیل دهند.

قابلیت مذکور بین دو کنسول پلی‌‌استیشن ۴ و سوئیچ یا بین پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان همان طور که پیش‌تر آشکار شده بود امکان‌پذیر نخواهد بود.

به همراه این به‌روزرسانی،بازی Rocket League  سالگرد آغاز به کار خود را با  یک رویداد خاص درون‌برنامه‌ای و محتوا‌های خاص جشن خواهد‌ گرفت. «Rocket Pass» نیز برای این عنوان معرفی شد که روش‌های نو و جدیدی را برای بازکنان فراهم می‌کند تا بتوانند آیتم‌های جدید بدست اورند و همین‌طور در حین بازی بازیکنان امکان ارتقا و پیشرفت داشته باشند.

هر «راکت پس» (Rocket Pass) از محتوا‌های سطح بندی شده تشکیل شده است که بازیکنان می‌توانند با انجام بازی  سطح خود را ارتقا دهند که به سبب  آن می‌توانند به محتوا‌ها  و آیتم‌هایی که در هر سطح قرار دارد دست یابند. هر «راکت پس» بعد از چند ماه منقضی خواهد شد و راکت پس جدید جای قبلی را با محتوای‌های تازه خواهد گرفت.

پیست‌های رایگان و پریمیوم نیز به بازی اضافه خواهند.

اطلاعات بیشتر از «راکت پس» در نزدیکی انتشار به‌روزرسانیِ تابستانی بازی منتشر خواهد شد.

ماه جولای‌ و آگوست میلادی (۱۰ تیر تا ۹ شهریور) تاریخ معیین شده برای انتشار به‌روزرسانیِ تابستانی است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: