تماشا کنید: تریلر بازی Crystal Crisis در سبک پازل/مبارزه‌ای برای سوئیچ معرفی شد

تماشا کنید: تریلر بازی Crystal Crisis در سبک پازل/مبارزه‌ای برای سوئیچ معرفی شد

توسط مسعود فقیه در ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۸:۴۰

استودیو بازیسازی نیکالیس (Nicalis) از بازی Crystal Crisis در سبک پازل/مبارزه‌ای توسط تریلری رونمایی و تاریخ انتشار این عنوان را مشخص کرد؛ در ادامه همراه دنیای‌بازی باشید.

بازی Crystal Crisis المان‌های عنوان‌های پازلی که در آن باید اشیای هم‌رنگ را کنار هم قرار دهید به ژانر مبارزه‌ای (Fighting) آورده است و از ترکیب این عناصر با شخصیت‌های معروف آثار دیگر این شرکت همانند: The Binding of Isaacو Cave Story،عنوان جدیدی خلق کرده است.

در این بازی شما باید مکعب‌های کوچک هم‌رنگ را کنار هم قرار دهید تا نوار قدرت کارکترتان به نام «Burst» پر شود تا بتواند به بازیکن حرف صدمه وارد  کند.این بازی از حالت‌های استناندارد،«آرکید» (Arcade)، «بقا» (Survival )، «تگ-تیم» (Tag-Team ) و در آخر حالت «تمرین» (Training) را تحت شبکه محلی و اینترنت پیشتیبانی می‌کند.

این بازی کراس‌اوری از شخصیت‌ها خواهد بود پس نگاهی می‌اندازیم به کارکتر‌های که از دیگر بازی‌ها در این عنوان حضور دارند.چندین شخصیت شاخص تاکنون در حضورشان در بازی مشخص شده است. «Quote»، «Ballos» و «Curly Brace» از بازی Cave Story، «ایساک» (Isaac) از بازی Binding of Isaac، «Princess Solange» از بازی Code of Princess، «جیم هاوکنیگ» (Jim Hawking)، «Aban» و «تینا» (Tina) از بازی ۱۰۰۱ Spikes، «President Thompson» و « یک زامبی» از بازی Tempura of the Dead، «آکوجی» (Akuji) از بازی Akuji the Demon، «Knight» از بازی Hydra Castle Labyrinth، «Johny Turbo» از بازی TurboDou،شخصیت‌های معروف «Atom» و «Black Jack» از بازی Tezuka Production و در آخر شخصیت «Helen» از بازی در انتظار انتشار Blade Strangers  حضورشان در بازی تایید شده است.همچنین وعده داده شده است که سه شخصیت از باز‌ی‌های در حال توسعه‌ی «نیکالیس» نیز در بازی حضور خواهند داشت. کارکتر خون‌آشام‌کُش به نام «هانتر» (Hunter)، «اِلیس» (Elise) یک خون‌آشام با ظاهر گوتیک و یک نینجا شخصیت‌های مورد نظر هستند.

در ادامه شما می‌توانید تصاویری از بازی و تریلری از این عنوان را که در زمانی نامشخص در فصل پاییز سال جاری میلادی برای کنسول نینتندو سوئیچ  عرضه می‌شود را مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: