تماشا کنید: تریلر بازی Banner Saga 3 با محوریت نژاد افسانه‌ای Horseborn

تماشا کنید: تریلر بازی Banner Saga 3 با محوریت نژاد افسانه‌ای Horseborn

توسط مسعود فقیه در ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۹:۱۰

بازی Banner Saga 3 سومین قسمت از سه‌گانه‌ی Banner Saga  است که توسط استودیوی بازیسازی Stoic Studios ساخته و توسعه داده شده است. امروز ناشر این عنوان، Versus Evil تریلری را منتشر کرده است؛ در ادامه همراه دنیای‌بازی باشید.

بازی Banner Saga 3 که پایانی بر داستان‌های سه‌گانه‌ی Banner Saga خواهد بود و مخاطبان را دوباره به میدان‌‌های نبرد واکینگ‌ها و سفری به سرزمین‌های افسانه‌ای خواهد برد.

در تریلری که در ادامه خواهیم دید نگاه دقیق‌تری خواهیم داشت به نژاد افسانه‌ای Horseborn که مردمانی هستند نیمی‌انسان و نیمی‌اسب. همچنین نقش این نژاد در روند داستان بازی را نیز شاهد خواهیم بود.

همانند قسمت‌های پیشین، در بازی Banner Saga 3،تصمیماتی که توسط بازیکن در قسمت‌های پیشین گرفته شده تاثیرگذار خواهد بود. این عمل سبب خواهد شد تا تصمیم‌گیری برای انتخاب اینکه چه کاراکتری را به همراه خود به نبرد ببرید را مشکل‌تر خواهد کرد.

این بازی در سبک استراتژی نوبتی است که از المان‌های نقش‌افرینی  نیز بهره‌ می‌برد.

در پایان اشاره می‌گردد، این عنوان در تاریخ ۲ مرداد ۱۳۹۷ (۲۴ جولای ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوئیچ و Mac عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر این بازی با محوریت نژاد Hordeborn  را تماشا کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: