به گفته «مارگو رابی» فیلم فرعی «هارلی کویین» شرکت «دی‌سی» “یک فیلم گنگستری دخترانه با محتوای بزرگسال خواهد بود”

توسط محمد کرماجانی در ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۰۸:۱۰

با وجود واکنش انتقادی منفی به «جوخه خودکشی» سال ۲۰۱۶، اکثر طرفداران و منتقدان موافقت کردند که «هارلی کویین» «مارگو رابی» یکی از بهترین شخصیت‌های جهان «دی‌سی» بود. در مورد اینکه در چه فیلمی باز شاهد حضور این شخصیت خواهیم بود شایعات فراوانی وجود داشته است اما در ماه گذشته گزارش شد که تمرکز بر یک تیم همه جانبه زنان بوده است. در حال حاضر رابی جزئیات بیشتری را در مورد این پروژه منتشر کرده است. با دنیای بازی همراه باشید.

در مصاحبه ای با Collider، رابی گفت که مهم است هارلی بخشی از یک گروه باشد. او بیان کرد که ایده فیلم یک باند دخترانه بزرگسال را به این دلیل اجرا کرده است چون به نظر او هارلی به دوست نیاز داشت. همچنین بیان کرد که:

 “هارلی ارتباط برقرار کردن با افراد را دوست دارد پس هرگز مناسب یک فیلم مستقل نیست و باید با دیگران باشد، من باندهای دخترانه زیادی را بر روی صحنه ندیده ام.”

فیلم The Birds Of Prey توسط «کیتی یان» کارگردانی خواهد شد که پس از «پتی جینکینز» برای Wonder Woman، دومین زن برای هدایت یک فیلم سینمایی در «دی‌سی» خواهد بود، و همچنین اولین کارگردان زن آسیایی برای عهده‌دار شدن یک فیلم ابرقهرمانانه با بودجه‌ای عظیم. مارگو رابی خودش درخواست کرد که کارگردان فیلم یک زن باشد و درباره اهمیت دادن فرصت به یک کارگردان زن برای عهده‌دار شدن کارهایی با بودجه‌های عظیم توضیح داد.

فیلم «پرندگان شکار» هنوز تاریخ انتشاری نداشته اما باور بر این است که پیش از زمانبندی «جوخه خودکشی ۲» در برنامه DC قرار دارد. ماه گذشته، Variety گزارش داد که «جوخه خودکشی ۲» دیگر در سال ۲۰۱۸ اکران نخواهد شد و پیش از این، فیلم «پرندگان شکار» در اواخر سال ۲۰۱۸ یا اوایل سال ۲۰۱۹ در مقابل دوربین قرار خواهد گرفت.

در خبرهای مرتبط، هفته گذشته، DC اعلام کرد که نمایش آثار متحرک هارلی کویین نیز در کارها وجود دارد. این بخش بخشی از سرویس جدید جریان استودیویی DC Universe است که امسال راه‌اندازی خواهد شد. همچنین یک سری نمایش آثار متحرک سری Young Justice به همراه نمایش زنده Titans and Swamp Thing وجود خواهد داشت.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: