فیلم Bad Boys 3 در حال ساخت است و تاریخ اکران آن نیز تعیین شده است

فیلم Bad Boys 3 در حال ساخت است و تاریخ اکران آن نیز تعیین شده است

توسط مسعود فقیه در ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۲۰:۱۰

شرکت «سونی» (Sony) که سال پیش میلادی قسمت سوم از فیلم‌های «پسران بد» (Bad Boys) را از  تقویم ساخت خود حذف کرده بود به ساخت فیلم Bad Boys 3 چراغ سبز نشان داد و تاریخ اکران جدیدی را برای این اثر سینمایی اعلام کرده است؛ در ادامه همراه دنیای‌بازی باشید.

فیلم Bad Boys 3 سومین قسمت از سری فیلم‌های اکشن Bad Boys، بنابر گزارش سایت «ورایتی» (Variety) با عنوان Bad Boys For Life در تاریخ ۲۷ دی ۱۳۹۸( ۱۷ ژانویه ۲۰۲۰) در سینما‌های جهان اکران خواهد شد. «ویل اسمیت» و «مارتین لارنس» طبق معمول در نقش دو مامور پلیس قانون‌شکن در این فیلم حضور خواهند داشت.

کارگردانی فیلم بر عهده‌ آقایان «عادل العربی» و «بلال فلاح» خواهد بود. نام این دو فیلمساز با ریبوت فیلم سینمایی Beverly Hills Cop نیز مرتبط شده است که اطلاعاتی بیشتر در این مورد از سال گذشته منتشر نشده است.

فیلم Bad Boys For Life با تاخیرهای پیاپی و تغییر در تاریخ ساخت در سال‌های گذشته مواجه شده است.هر دو فیلم Bad Boys For Life و Bad Boys 4 در سال ۲۰۱۵ میلادی معرفی شده بودند در زمان معرفی تاریخ اکران فیلم Bad Boys 3 فوریه ۲۰۱۷ اعلام شد که بعد‌تر به سال ۲۰۱۸ تغییر پیدا کرد و سپس تاریخ اکران آن ماه نوامبر سال جاری میلادی اعلام شد.تا ماه اگوست سال پیش میلادی هیچ یک ازاین دو فیلم در تقویم سالانه شرکت سونی جایی نداشتند.

کارگردان اصلی فیلم  آقای «جو کارناهان» (Joe Carnahan) پروژه ساخت فیلم را ترک کرد که سبب شد آقای لارنس بازیگر این اثر شک و تردید‌های را پیرامون ساخت این فیلم از خود بروز دهد.

من فکر ‌نمی‌کنم قسمت سومی در کار باشد.با توجه به شرایط موجود و اینکه ویل اسمیت کار را برای بازی در یک فیلم دیگر ترک کرده،من فکر نمی‌کنم ساخت فیلم اصلا اتفاق بیافتد.

خود آقای «ویل اسمیت»، اولین نفری بود که ساخت قسمت سوم از این سری را آشکار کرد. در سال ۲۰۱۶ ایشان صحبت‌هایی درباره‌ همکارش اقای مارتین لارنس بعد از چندین سال مطرح کرد.

ما به همدیگر نگاهی انداختیم. همدیگر را بغل کردیم. در آن لحظه، ما پی‌بردیم که قرار است یه فیلم از سری پسران بد بسازیم و واقعا هم داریم این فیلم را می‌سازیم.

اولین فیلم از سری «پسران بد» در سال ۱۹۹۵ میلادی منتشر شد که پس از آن دنباله‌اش در سال ۲۰۰۳ میلادی عرضه شد. هر دوی این فیلم‌های‌ سینمایی توسط اقای مایکل بی (Michael Bay) کارگردان سری تغییرشکل‌دهنگان‌ (Transformes) ساخته شده بود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: