نینتندو:در کنسول سوئیچ ازسرویس Virtual Console خبری نخواهد بود

نینتندو: در کنسول سوئیچ از سرویس Virtual Console خبری نخواهد بود

توسط مسعود فقیه در ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۹:۴۰

طی روزهای اخیر نینتندو اخباری پیرامون سرویس اشتراک آنلاین کنسول سوئیچ منتشر کرد که پیش‌تر به اطلاع‌تان رسانده بودیم. اکنون باخبر شدیم سرویس Virtual Console بر روی کنسول سوئیچ وجود نخواهد داشت؛ در ادامه همراه دنیای‌بازی باشید.

سرویس Virtual Console که بروی دیگر کنسول‌های نینتندو همانند Wii ،Wii U و ۳DS در دسترس کاربران بود برای کنسول سوئیچ عرضه نخواهد شد.

این سرویس (Nintendo Switch Online ) در کنار مزایای دیگری که دارد، به کاربران امکان اجرای بازی‌ها NES را خواهد داد که در ابتدای زمان انتشار تعداد این بازی‌ها به ۲۰ عنوان می‌رسد. به نظر می‌رسد این سرویس جدید‌، جای سرویس «کنسول مجازی» را گرفته است!

شرکت نینتندو (Nintendo) در مصاحبه با کوتاکو می‌گوید:

درحال حاضر هیچ برنامه برای گردآوردن بازی‌های کلاسیک تحت لوای «کنسول مجازی» و عرضه آنها نداریم در حالیکه طبق معمول این عمل را برای دیگر کنسول‌هایمان انجام می‌دادیم.

به نظر می‌رسد فاتحه‌ی سرویس «کنسول مجازی» را باید بخوانیم ولی این، به آن معنا نیست که بازی‌های کلاسیک به روش‌های دیگری در دسترس هوادران قرار نخواهد گرفت.

صحبت‌های شرکت نینتندو:

سرویس «آنلاین نینتدو سوئیچ» روش‌ جدیدی و مفرحی را برای تجربه‌ی بازی‌های کلاسیک NES برای کاربران به ارمغان می‌آورد که با سرویس Virtual Console متفاوت خواهد بود.به خاطر ارتقاهایی که به این سرویس آنلاین اضافه‌ شده‌است همانند: بازی آنلاین (Online Play)، چت صوتی از طریق اپلیکیشن Nintendo Switch Online.

عناوینی که از طریق سرویس آنلاین Nintendo Switch عرضه می‌شوند از ویژگی‌های ارتقا یافته بهره‌‌مند خواهد بود که در «کنسول مجازی» از  این ویژگی‌ها خبری نبود. اما سرویس «کنسول مجازی» بازی‌های بیشتری را در اختیار کابران قرار می‌داد.

در پایان اشاره می‌گردد «سرویس آنلاین نینتندو سوئیچ» (Nintendo Switch Online) در ماه سپتامبر( شهریور تا مهر‌ماه ) سال جاری میلادی در دسترس هوادران قرار خواهد گرفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: