در گزارش مالی جدید شرکت کونامی خبری از بازی Metal Gear Survive نیست

توسط افراسیاب در ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۷:۴۰

«کونامی» در ماه فوریه اسپین آف Metal Gear را برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر کرد. اما بازی Metal Gear Survive چقدر فروش داشت؟ کونامی هیچ اشاره‌ای به آن نکرده است، حداقل تا کنون، اما سرنخ‌ها حاکی از عملکرد نه چندان مناسب این بازی دارد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

ناشر ژاپنی کونامی امروز گزارش سالانه مالی خود را منتشر کرد که تا ۱۱ فروردین را در بر می‌گیرد. در این گزارش تعریفی از عملکرد بازی‌ها به‌صورت مستقل گزارش نشده است. البته بسیاری از ناشران از ارائه گزارش مالی خود برای عموم پرهیز می‌کنند، با این حال کونامی عملکرد کلی مالی شرکت را در دسترس عموم قرار می‌دهد.

در این گزارش به عملکرد خوب و مناسب بازی PES 2018 اشاره شده است، و کونامی می‌گوید این عنوان همچنان درحال سوددهی است. اما برای بازی Metal Gear Survive تنها نوشته شده «عرضه شده».

بازی Metal Gear Survive در ۱ اسفند ۱۳۹۶ منتشر شد و طبق گزارش NPD در نخستین ماه انتشار خود نتوانست جزو ۲۰ بازی پرفروش ماه در آمریکا شود. و در لیست پرفروش‌ترین بازی‌های بریتانیا در نخستین هفته انتشار خود در رتبه ششم ایستاد. و از دیگر سرنخ‌های نه چندان مناسب آن تخفیف ۲۰ دلاری در اوایل انتشارش بود.

حتا با وجود عملکرد ضعیف Metal Gear Survive در بازار، ارقام نشان از سود بالای کونامی در سال گذشته و رشد مستمر سالانه این شرکت دارد. برای مشاهده PDF گزارش مالی کونامی کلیک کنید.

نقد بازی Metal Gear Survive با عنوان وقتی فرزند یتیم می‌شود را می‌توانید در دنیای بازی بخوانید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: