«مایکروسافت» برای یک عنوان جدید استخدام می‌کند

توسط محمد کرماجانی در ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۳:۴۰

به نظر می‌رسد شرکت «مایکروسافت» در حال استخدام برای ساخت یک عنوان جدید است که البته در یک استودیوی جدید نیز ساخته خواهد شد. با دنیای بازی همراه باشید.

ظاهرا «مایکروسافت» قصد دارد یک استودیو در شهر سانتا مونیکا ایالت کالیفرنیا تاسیس کند و در آن برروی یک عنوان جدید سرمایه‌گذاری کند. طبق آخرین آگهی شغلی که البته حذف شده است، مایکروسافت بدنبال فردیست که دانش و فهم لازم برای ساخت یک عنوان جدید را دارا باشد.

در ادامه این شخص باید توانایی ساخت بازی‌های سطح بالا و AAA را نیز بلد باشد همچنین حداقل ۱۰ سال سابقه در صنعت گیم داشته و ۴ سال از آن را در مقامی مانند تهیه‌کننده سپری کرده باشد. GameRant گزارش کرده است که این فرد در داخل استودیو افراد را استخدام و استعدادهای آنها را رشد خواهد داد تا تیم‌ها و فرهنگ استودیو را پرورش دهند.

این خبر بسیار خوبیست که «مایکروسافت» در حال ساخت یک استودیو و همچنین عنوان جدید است. به هرحال آنها در مقایسه با «سونی» از استودیوهای فرست‌پارتی کمتری بهره می‌برند و یکی از دلایلی که آنها را در این نسل عقب انداخته نیز همین امر عنوان می‌شود. تاسیس چنین استودیویی در هر حالت خوب است حتی اگر به «سونی» ارتباطی نداشته باشد.

در ماه اخیر بود که «مایکروسافت» اعلام کرد که آقای «دان گالاگر» از «کریستال داینامیکس» را به استخدام خود درآورده است(«مایکروسافت» رئیس سابق «کریستال داینامیکس» را استخدام کرد)

پس ممکن است ایشان به این استودیوی جدید ارتباطی داشته باشند و حتی ممکن است تیزری را برای همین E3 آماده کرده و به نمایش بگذارند. کنفرانس مایکروسافت در E3 2018 در روز ۲۱ خرداد (۱۱ ژوئن) در Microsoft Theater برگزار خواهد شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: