تماشا کنید: اولین تریلر از فیلم The Predator منتشر شد

تماشا کنید: اولین تریلر از فیلم The Predator منتشر شد

توسط مسعود فقیه در ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۴:۴۰

اولین تریلر از فیلم The Predator،عنوان مورد انتظار هواداران سرانجام منتشر شد.این فیلم تاز‌ه‌ترین اثر از مجموعه‌ی با سابقه‌ی در ژانر اکشن علمی تخیلی است که در ابتدا در سال ۱۹۸۷ با بازی آرلوند شوارتزنگر در فیلم کلاسیک Predator آغاز شد؛ در ادامه همراه دنیای‌بازی باشید.

در ابتدای تریلر فیلم The Predator ما کودکی را می‌بینیم که با یک ابزار تکنولوژیک متعلق به موجودات فرازمینی که آن را از درون جعبه‌ای پیدا کرده است در حال بازی است که به نظر می‌رسد در ادامه موجب می‌شود سفینه‌ی یک Predator به زمین سقوط کند.سپس ما یک متخصص امور نظامی را می‌بینیم که از او درباره مشاهداتش در یک ماموریت بازجویی می‌کنند.تریلر پر از صحنه‌‌های اکشن است و نماهایی کوتاه ما حتی این فرصت را می‌یابیم تا به کارکتر «مهاجم» (Predator) نیز نگاهی بیاندازیم.

اقای شِین بلک (Shane Black) که سابقه ساخت فیلم‌های Iron Man 3، فیلم کمدی The Nice Guys و نویسندگی فیلم Lethal Weapon را در کارنامه خود دارد وظیفه کارگردانی فیلم The Predator را بر عهده دارد.

بازیگران Trevente Rhode،Keegan-Michael Key،Streling k. Brown،Thomas Jane و Jacob Tremblay در این فیلم به ایفای نقش خواهند پرداخت.

در پایان اشاره ‌می‌گردد این فیلم در تاریخ ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ (۱۴ سپتامبر ۲۰۱۸) اکران خواهد شد.در ادامه می‌تونید اولین تریلر این فیلم را مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: