اعضای جدید تیم نویسندگان سریال The Witcher که برای پخش در شبکه نت فلیکس آماده می‌شود مشخص شدند

اعضای جدید تیم نویسندگان سریال The Witcher که برای پخش در شبکه نت‌فلیکس آماده می‌شود، مشخص شدند

توسط مسعود فقیه در ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۹:۲۵

اگر پیگیر اخبار مربوط به ساخت سریال The Witcher باشید حتما تاکنون می‌دانید که سریالی بر اساس رمان‌ هشت جلدی نویسنده‌ لهستانی آقای آندری ساپکوفسکی در حال ساخت است و ایشان به عنوان مشاور به تیم سازنده سریال کمک خواهد کرد؛ در ادامه همراه دنیای‌بازی باشید.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، خانم لورن اشمیت هیسریش (Lauren S. Hissrich) یکی از نویسندگان سریال The Witcher اطلاعاتی را پیرامون سریال منتشر کرد. او در خبر اعلام کرد اتاقی مخصوص تیم نویسندگان سریال  اکنون در نظر گرفته شده است و چند تن از اعضای جدید تیم قرارداد خود را به جهت آغاز به کار نوشتن چند قسمت از فصل اول سریال امضا کرده‌اند.

نام چند تن  از اعضای جدید تیم نویسندگان بدین شرح است خانم جِنی کلین (Jenny Klien) سابقه فعالیت در سری Daredevil و  Jessica Jones، خانم Sneha Koorse نویسنده‌ سریال‌های The Americans و Constantine، آقای Beau DeMayo نویسنده‌ The Originals.

در کنار رونمایی از اعضای جدید تیم نویسندگان خانم هیسریش در حساب کاربری توییتر خود رشته‌ توییت‌های طولانی را پیرامون پروسه‌ی نوشتن فیلم‌نامه‌ی فصل اول سریال منتشر کرد. مشخصا ایشان احساسش را درباره نویسندگان سریال بیان کرد بدین گونه که او نه تنها تیم‌ نویسندگان را به چشم خانواده نگاه می‌کند بلکه بنیاد و اساسی می‌بیند که به واسطه‌ آن صد‌ها انسان دیگر این فرصت را می‌یابند تا یک سریال تلویزیونی را بسازند.

خانم هیسریش در ادامه اذعان داشت که نویسندگان سری رمان «ویچر» را خوانده‌اند و تا الان پروسه‌ نوشتن در مرحله بررسی کارکتر‌ها و ارتباط لحظات احساسی با کلیت داستان قرار دارد. یکی از جالب‌ترین نکاتی که ایشان آشکار کرده‌اند، این است که هر قسمت توسط یک نویسنده نوشته می‌شود و خانم هیسریش از آنها انتظار دارد تا اپیزودی که مسئولیت نویسندگی‌اش با آنها است را مال خود کنند و اینکه باید آنها یک ایده‌ ناب و خام را طوری بپرورند و یک فیلم‌نامه‌ تر و تمیز از آب دربیاورند.

همچنین خانم هیسریش در حساب توییتر خود اظهار داشته است داستان سریال، با خط داستانی سری بازی‌هایی که توسط «سی‌ دی پروجکت» (CD Projekt RED) تهیه شده متفاوت خواهد بود و البته ایشان هنوز نگفته‌اند که فصل اول سریال چه خط داستانی را از رمان «ویچر» انتخاب کرده‌ است و آن را روایت خواهد کرد.

در پایان اشاره می‌گردد سریال The Witcher که برای پخش از شبکه نت‌فلیکس آمده می‌شود در حال حاضر در مرحله‌ی پیش‌تولید قرار دارد و زمان انتشار فصل اول آن نیز نامشخص است البته پیشتر در دنیای‌بازی به اطلاعتان رساندیم که ممکن است زمان انتشار سریال سال ۲۰۲۰ میلادی باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: