پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای بازی Middle-earth: Shadow of War در یک به‌روزرسانی حذف شدند

توسط افراسیاب در ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۹:۰۱

در آخرین به‌روزرسانی بازی Middle-earth: Shadow of War ویژگی‌های جدیدی به بازی اضافه شد که مهم‌ترین آنها حذف قابلیت واحد پول Gold بود که برای به‌دست اوردن آن باید پول واقعی هزینه می‌کردید. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

استودیو Monolith توسعه دهنده بازی، تقریبا یک ماه پیش خبر از برداشت پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای از بازی Middle-earth: Shadow of War داده بود، که هم‌اکنون این اتفاق افتاد.

اگرچه پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای از بازی Middle-earth: Shadow of War حذف شده‌اند، اما فروشگاه Gold تا ۲۶ام تیر ۱۳۹۷ قابل دسترس خواهند بود، و پس از آن به‌صورت کامل حذف خواهند شد. پس از آن شما می‌توانید از طریق فعالیت‌ها و امتیازات بازی، Gold به‌دست بیاورید و آن را در War Chests و آیتم‌های دیگر بازی خرج کنید. اگر تا ۲۶ تیر پول خود را خرج نکنید، خود به خود به آیتم‌های بازی تبدیل خواهند شد.

به‌روزرسانی جدید هم‌چنین سیستم Nemesis بازی را بهبود می‌بخشد که در آن به Overlord ها اجازه می‌دهد بادیگارد داشته باشند و جاسوسانی مانند Warchief را استخدام کنند.

از دیگر ویژگی‌های این به‌روزرسانی اضافه شدن درجه سختی Brutal به بازی است؛ همچنین بهبود عملکرد Photo Mode، یک Baranor skin جدید و قابلیت جستجوی بازیکنان آنلاین برای مبارزه است.

همچنین بسته‌الحاقی جدید بازی Middle-earth: Shadow of War با نام Desolation of Mordor  امروز برای تمام کاربران با قیمت ۲۰ دلار منتشر شد، که یک سیزن‌پس است.

لازم به یادآوری است که بازی Middle-earth: Shadow of War سال گذشته برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد و هم‌اکنون قابل‌دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: