رییس دیزنی: فرنچایز جدید مارول بعد از فیلم سینمایی اونجرز ۴ خواهد آمد

رییس دیزنی: فرنچایز جدید مارول بعد از فیلم سینمایی اونجرز ۴ خواهد آمد

توسط مسعود فقیه در ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۲۱:۵۵

فیلم سینمایی اونجرز ۴ (Avengers 4) پایانی بر قوس داستانی تیم انتقام‌جویانی که در فیلم Infinity War حضور دارند خواهد بود و زمینه‌ساز آغاز راه فرنچایز جدید ابرقهرمانی دنیای مارول نیز خواهد بود؛ در ادامه همراه دنیای‌بازی باشید.

صحبت‌های آقای باب ایگر( Bob Iger ) رییس دیزنی پیرامون اونجرز ۴ و فرنچایز جدید مارول:

ما طبق برنامه به طور منظم و مستمر با اعضا تیم مارول جلسه داریم، و زمینه‌چینی‌هایی را برای ساخت فیلم‌های سینمایی بر اساس دنیای مارول  برای بازه زمانی ده سال آینده انجام داده‌ایم. من پیش‌بینی می‌کنم که ما تلاش خواهیم کرد تا فرانچایز تازه‌ای فراتر از سری انتقام‌جویان (Avengers) بسازیم. اما این حرف من به این معنا نیست که ما در آینده شاهد چیز‌های بیشتر از انتقام‌جویان نخواهیم بود. با توجه به محبوبیت شخصیت‌های این سری (Avengers) و محبوبیت خود سری فیلم‌های انتقام‌جویان، من تصور می‌کنم که مردم نباید به این جمع‌بندی برسند که دیگر هرگز فیلم‌سینمایی بر اساس انتقام‌جویان ساخته نمی‌شود.

آقای ایگر اطلاعات دیگری درباره‌ی این فرنچایز جدید رو نکرد و اما اذعان داشت که شاهد پایانی قابل‌توجه و برجسته بر خط داستانی سری مرد‌آهنی (Iron Man) خواهیم بود.

یک دنباله برای فیلم Spider-Man Homecoming برای اکران در تاریخ ۱۴ تیر ۹۸ ( ۵ جولای ۲۰۱۹) در نظر گرفته شده است. قسمت بعدی از سری محافظان کهشکان (Guardians of the Galaxy) برای زمانی در سال ۲۰۲۰ میلادی برنامه ریزی شده است. بغیر از این دو فیلم،مارول اطلاعاتی دیگری را بروز نداده است. همچنین آنها ۹ تاریخ تعیین شده تا سال ۲۰۲۲ برای فیلم‌های معرفی‌نشده و بدون‌عنوان در نظر گرفته‌اند.

قبل از همه‌ فیلم‌هایی که پیش‌تر نامشان برده شد. فیلم Ant-Man and the Wasp  در ۱۵  تیر ۱۳۹۷ ( ۶ جولای ۲۰۱۸) به سینما‌ها می‌آید، پس از آن فیلم کاپیتان مارول (Captain Marvel) در ۱۷ اسفند ۹۷ (۸ مارچ ۲۰۱۹) برای عموم اکران خواهد شد که پیش‌زمینه‌ای خواهد بود برای فیلم سینمایی اونجرز ۴ (Avengers 4).

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: