فیلمبرداری فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 سال آینده آغاز می‌شود

توسط میلاد شجری در ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۵:۱۰

کریس پرت بازیگر نقش استار لرد در دنیای سینمایی مارول اعلام کرد که فیلمبرداری قسمت سوم فیلم Guardians of the Galaxy سال آینده آغاز می‌شود؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

کریس پرت بازیگر نقش استار لرد در دنیای سینمایی مارول و فیلم‌های «محافظین کهکشان» (Guardians of the Galaxy) در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اعلام کرد که فیلمبرداری قسمت سوم فیلم در سال ۲۰۱۹ میلادی آغاز خواهد شد. او این خبر را طی در پستی در صفحه اینستاگرامش در کنار تبریک روز تولد پوم کلمنتیف بازیگر نقش مانتیس اعلام کرد. هنوز اطلاعات زیادی از این فیلم و بازیگرانی که در آن حضور خواهند یافت در دسترس نیست و همه چیز به اتفاقات فیلم «انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت» (Avengers: Infinity War) بستگی دارد اما ما می‌دانیم که کریس پرت و پوم کلمنتیف قطعا در آن حضور خواهند یافت.

در این میان، اوایل سال جاری میلادی بود که کارگردان جیمز گان اعلام کرد که فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 احتمالا در سال ۲۰۲۰ میلادی اکران خواهد شد. اگر خبر بالا درست باشد و فیلمبرداری از سال آینده آغاز شود، می‌شود احتمال داد که سال ۲۰۲۰ شاهد اکران این فیلم خواهیم بود. در این میان هنوز تایید نشده که کدام یک از سه تاریخ برنامه‌ریزی شده توسط شرکت مارول استودیوز برای این سال به فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 تعلق خواهد گرفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: