بازی دیگری به برنامه Backwards Compatibility اکس‌باکس اضافه شد

توسط محمد کرماجانی در ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۰۸:۴۰

«مایکروسافت» همچنان به اضافه کردن گنجینه قدیمی نسل‌های گذشته به نسل اکس‌باکس وان متعهد است و از جدیدترین عنوان خود برای برنامه Backwards Compatibility توسط Major Nelson پرده برداشتند. با دنیای بازی همراه باشید.

Major Nelson در توییتر اعلام کرده که بازی بعدی که تحت Backwards Compatibility برای اکس‌باکس وان ارائه می‌شود عنوان بسیار زیبای Burnout Revenge خواهد بود.

این بازی در ابتدا برای Xbox و PS2 در سال ۲۰۰۵ عرضه شد و مکانیک‌های جدید و تازه‌ای را به این سری جذاب معرفی کرد. نسخه اکس‌باکس ۳۶۰ یک‌سال بعد عرضه شد و بهبودها و قابلیت‌های اضافه‌ای نسبت به نسخه نسل پیشین خود داشت و البته همین بازی به عناوین Backwards Compatibility اضافه خواهد شد. در آن زمان این بازی عملکرد فوق‌العاده‌‌ای داشت و از گیم‌اسپات امتیاز ۹.۱/۱۰ را کسب کرد.

در حال حاضر این عنوان برروی فروشگاه اکس‌باکس با قیمت ۱۴.۹۹$ در دسترس است و همچنین اگر دیسک آنرا در اختیار داشته باشید می‌توانید آنرا دوباره تجربه نمایید. برنامه Backwards Compatibility «مایکروسافت» به شدت محبوب است و تا به اینجا نیز پشتیبانی بسیار خوبی را دریافت کرده است. در همین رابطه هفته پیش این شرکت دو بازی Saints Row 2 و Dragon Age II را به این برنامه افزود (بازی Saints Row 2 از طریق Backward Compatible در دسترس Xbox One قرار گرفت).

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: