تماشا کنید: اولین تریلر رسمی از بازی Atomic Heart؛ عنوانی الهام‌گرفته شده از سری بایوشاک

تماشا کنید: اولین تریلر رسمی از بازی Atomic Heart؛ عنوانی الهام‌گرفته شده از سری بایوشاک

توسط مسعود فقیه در ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۰۸:۲۵

دیر زمانی است که دیگر بازی‌سازی شانس خود را برای ساخت بازیِ اقتباسی بر اساس سریِ بایوشاک امتحان نمی‌کند. اما بازی Atomic Heart در سبک تیراندازی اول‌شخص/ماجراجویی ساخته استودیوی باز‌‌ی‌سازی Munfish واقع در شهر مسکو شاید این شانس را داشته باشد که به خوبی بتواند میراث‌دار راستین بازی بایوشاک باشد.

تریلر بازی ‌Atomic Heart ماهرانه تدوین شده است و دست کم چهار نوع از ساخته‌های علمی عجیب غریب، ربات‌های عصیان‌گر، دلقک‌های زامبی‌ و یک اسب که از تار‌های از جنس خون ساخته شده را به نمایش می‌گذارد.

در بازی  Atomic Heart شما نقش یک مامور دولتی کشور شوروی را بر عهده دارید که به تنهایی به جهت تفحص و بازرسی حوادثی که در یک مرکز تحقیقاتی رخ داده است، فرستاده می‌شود.

داستان این بازی روایت تخیلی را خود را جایگزین رخداد‌های واقعی در دروانی که کشور روسیه، شوروی نامیده می‌شد، می‌کند.

معماری خیره‌کننده بناها، طراحی عجیب و نامعمول روبات‌ها از دیگر ویژگی‌های بازی می‌باشد. در ویدیویی که در ادامه خواهید دید حتی این امکان وجود دارد که ما نگاهی گذرا به مبارزه با یکی از  غول‌آخر‌های بازی داشته باشیم که یک ربات تپل است که از خودش مین به بیرون پرتاب می‌کند. همچنین این تریلر زمان کوتاهی را به معرفی سیستم ارتقا و شخصی‌سازی اسلحه بازی اختصاص می‌دهد.

استودیوی Mundfish  تاریخ انتشار این عنوان را زمانی در سال ۲۰۱۸ میلادی برای رایانه‌‌های شخصی اعلام کرده است. اما یک عنوان فرعی نیز از همین بازی به نام Soviet Luna Park VR در ماه مِی (اردیبهشت تا خرداد) سال جاری میلادی برای ابزار‌های واقعیت مجازی عرضه خواهد شد.

در ادامه تریلر این بازی را می‌توانید مشاهده کنید:
دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: