«راد فرگوسن» خواهان حضور Brumark در عنوان Monster Hunter: World

توسط محمد کرماجانی در ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۲۳:۱۰

یکی از بزرگ‌ترین نام‌های سری بازی «چرخ‌های جنگ» یعنی آقای «راد فرگوسن» خواستار حضور شخصیت معروف سری بازی خود یعنی Brumark در عنوان جذاب شرکت «کپکام» یعنی Monster Hunter: World شد. با دنیای بازی همراه باشید.

به راحتی Monster Hunter: World می‌تواند یکی از محبوب ترین بازیهای ۲۰۱۸ باشد. Capcom در خارج کردن محتوای جدید به طور مرتب تا زمان انتشار فوق العاده بوده. با توجه به یک توسعه‌دهنده قابل توجه یک افزودنی هیجان انگیز وجود دارد.
«راد فرگوسن»، سرپرست تیم Gears of War توییتی کرده است که دوست دارد Brumark را به Monster Hunter اضافه کند، کسانی که بازی Gears of War را انجام داده‌اند با یکی از بزرگ‌ترین دشمنان بازی آشنا هستند، که یک جانور با اسلحه‌ای نصب شده بر روی مچ دستانش.

بر اساس صحبت‌های Rod Fergusson اگر Brumark به بازی اضافه شود این اسلحه اختیاری خواهد بود در حالی که هنوز هیچ تضمینی برای این اتفاق وجود ندارد ولی این می‌تواند یک حس فوق‌العاده برای هر دو طرف ایجاد کند، بازیکننده‌های Xbox One و Monster Hunter.
تاکنون PS4 تنها پلتفرمی بوده که محتوای انحصاری Aloy شخصیت اصلی Horizon: Zero Dawn را به این بازی اضافه کرده و او در کنار سایر شخصیت‌های قابل توجه مانند: Mega man و Dante خواهد بود. Monster Hunter: World اثبات می‌کند که Capcom می‌تواند کارکترهایی را از فرانچزهای دیگر به عنوان خود اضافه کند.

نظر شما در این رابطه چیست، آیا با حضور دشمنی مانند Brumark موافق هستید؟ یا اصلا حضور او در بازی Monster Hunter: World غیر منطقی به‌نظر می‌رسد؟

توییت آقای «راد فرگوسن»:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: