تماشا کنید: دربازی Dead Secret Circle از قتل‌های سریالی جلوگیری کنید

تماشا کنید: دربازی Dead Secret Circle از قتل‌های سریالی جلوگیری کنید

توسط مسعود فقیه در ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۲۱:۵۵

بازی Dead Secret Circle توسط استودیوی بازیسازی Robot Invader ساخته شده است و در سبک ماجرایی/ترسناک است که داستان آن درشهر شیکاگو دهه‌ هفتاد میلادی جریان دارد؛ در ادامه همراه دنیای‌بازی باشید.

بازی Dead Secret Circle دنباله‌ عنوان موردپسند منتقدین، Dead Secret  است.

بازی Dead Secret Circle از المان‌های که سبب موفقیت قسمت اول سری شده است استفاده می‌کند و همچنین سعی دارد سبک و اتمسفر مخصوص به خود را داشته باشد.

داستان بازی پنج سال پس از اتفاقات قسمت اول روی می‌دهد. سال ۱۹۷۱ میلادی در شهر شیکاگو، تحقیقات شخصیت اول بازی خانم Patricia Gable پیرامون یک قاتل سریالی او را به یک ساختمان واقع در شرق شیکاگو می‌رساند. او در آنجا مردمانی را می‌بیند که از حداقل‌های زندگی در جامعه برخوردار هستند کله‌شقی و یا فقر شدید ساکنان ساختمان مانع آن می‌شود که آنها محل زندگی‌شان را تغییر دهند. ساختمان مذکور و ساکنانش راز‌های زیادی برای برملا شدن در وجودشان نهفته دارند. در حالیکه قهرمان بازی تلاش می‌کند تا با جمع‌آوری و کنار‌هم قرار دادن سرنخ‌ها معمای قتل را حل کند بطور متناوب با کاراکتر «مرد خندان» (The Laughing Man) روبرو خواهد شد که می‌تواند فرار کند و پنهان شود در حالیکه «پاتریشیا» نمی‌تواند متقابلا با او مبارزه کند.

هفت مظنون در این ساختمان ترسناک وجود دارند که بازیکن باید با آنها دیدار کند در حالیکه بازیکن به دنبال حل معماهای بازی و کشف سرنخ و پیدا کردن قاتل سریالی می‌باشد ایده اضافه کردن کاراکتری مهاجم و صیادی به نام «مرد خندان» که اقتباسی از شخصیت معروف دنیای‌بازی‌های ویدیویی، Nemesis است به به بالارفتن ضرب‌اهنگ بازی و ایجاد ترس دلهره در بازی کمک شایانی کرده است.

این بازی هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی از طریق شبکه استیم در دسترس است.

در ادامه می‌توانید تریلر آن را مشاهده کنید:
دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: