تماشا کنید: بازی Smoke and Sacrifice در اوایل ماه آینده منتشر می‌شود

توسط افراسیاب در ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۲۰:۵۵

سرانجام استودیو Solar Sail Games با انتشار یک تریلر از تاریخ انتشار عنوان مستقل و موردانتظار خود رونمایی کرد، بازی Smoke and Sacrifice در اواخر ماه جاری برای پلتفرم‌های نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی منتشر خوهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

بازی Smoke and Sacrifice ابتدا در ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ با قیمت ۲۴.۹۹ دلار برای پلتفرم‌های نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. کسانی که قصد خرید بازی در دو هفته نخست انتشار بازی را داشته باشند، با ۲۰ درصد تخفیف می‌توانند آن را تهیه کنند. در صورتی‌که نسخه پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان بازی تائید شده‌اند، اما تاریخ دقیقی برای انتشار دریافت نکرده اند و احتمال دارد در اواخر سال جاری میلادی عرضه شوند.

داستان بازی Smoke and Sacrifice در یک دنیای ناامن فانتزی جریان دارد، جایی که موجودات عجیب و ترسناک در آن پرسه می‌زنند، و هرکس با زور و قانون خود زندگی می‌کند. در بازی Smoke and Sacrifice کاربران باید کنترل شخصیت «ساشا» را برعهده بگیرند. مادر جوانی که برای به‌دست آوردن حقیقت که چه برسر فرزندش آمده وارد این دنیا می‌شود.

درصورتی‌که بازی Smoke and Sacrifice از عناوین بقای بسیاری الهام گرفته است، اما با داستان شخصیت‌محور عمیقش تعریف جدیدی از این ژانر ارائه داده است؛ که در کنار زیست‌بوم منحصربه‌فردش، می‌توان آن را یک سفر احساساتی نام نهاد. بی‌شمار موجود عجیب در این سرزمین پرسه می‌زنند، از منابع متفاوت تغذیه می‌کنند، تولیدمثل، رشد و طعمه منحصربه‌فردی دارند. و کاربران برای پیش‌روی در آن باید با هرکدام از موجودات به طرز متفاوتی برخورد کند.

در انتها می‌توانید تریلر و تصاویر جدید بازی Smoke and Sacrifice را مشاهده کنید:

دانلود از آپارات

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: