Thanos شخصیت منفی Avengers Infinity War به Fortnite می‌آید

توسط محمد کرماجانی در ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۳:۳۰

بعد از بدست آوردن سنگ‌های Infinity حالا شخصیت منفی فیلم Avengers Infinity War یعنی Thanos قصد دارد به بازی محبوب Fortnite هم سری بزند! با دنیای بازی همراه باشید.

فیلم Avengers: Infinity War به تازگی با اکران خود حسابی دنیای سینما را از نظر فروش مبهوت خود کرده است. از سمت دیگر Fortnite نیز یکی از محبوب‌ترین بازی‌های رایانه‌ایست. حالا این دو عنوان قرار است طی یک کراس‌اوور بهم ملحق شده و داستان مناسبی را ایجاد کنند؛ جاییکه شخصیت منفی می‌توانید واقعیت را تغییر دهد.

این یک شوخی نیست؛ در این کراس‌اوور بازیکنان می‌توانند به عنوان تایتان دیوانه آخرین فیلم از سری Avengers به بازی بپردازند.

مود جدید ” Infinity Gauntlet Limited Time Mashup ” دقیقا به مانند یک بتل‌رویال استاندارد اجرا می‌شود. تنها یک تفاوت وجود دارد؛ جایی در نقشه بازی آیتم Infinity Gauntlet وجود دارد، بازیکنانی که آنرا بدست آوردند فورا به Thanos تبدیل شده و قدرت فوق‌العاده آنرا که در فیلم شاهدش بودیم، بدست می‌گیرند.

در واقع ایده این کار مستقیما توسط کارگردان‌های فیلم داده شده است، آقایان Joe و Anthony Russo. این دو از ابتدا در فکر همکاری با یک بازی بوده‌اند که سرانجام با «اپیک گیمز» به بهترین راه حل رسیده‌اند.

حالت The Infinity Gauntlet mode بین تمامی پلتفرم‌های این عنوان بتل‌رویال بطور رایگان در دسترس خواهد بود. در واقع برای PS4، Xbox One، PC و همچنین پلتفرم IOS.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: