آگهی شغلی «نینتندو» خبر از ساخت Legend of Zelda جدید می‌‌دهد

توسط محمد کرماجانی در ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۳:۰۱

«نینتندو» در حال فعالیت برروی محتوای جدیدی برای عنوان جذاب خود Legend of Zelda است ولی هنوز مشخص نیست که این عنوان ادامه‌ای بر نسخه قبلی یعنی Breath of the Wild است یا یک چیز دیگر. با دنیای بازی همراه باشید.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild یک موفقیت مطلق برای «نینتندو» بود و باعث فراموش کنیم که چه مدت طولانی در مسیر ساخت قرار داشت. در ابتدا این عنوان یک انحصاری برای Wii U در نظر گرفته شده بود اما بعد از آن خبری نشد تا اینکه شرکت آنرا برای کنسول جدید خود Switch معرفی کرد، در این بین طرفداران چیزی بیش از ۶ سال را در انتظار یک نسخه جدید از این عنوان که هسته بازی را تغییر دهد، بودند.

حالا به‌نظر می‌رسد با توجه به اعلامیه شغلی جدید این شرکت قصد ندارد یک نسل دیگر برای بازی بعدی صبر کند.

همانطور که IGN گزارش کرده است، ترجمه این آگهی شغلی نشان می‌دهد که «نینتندو» به دنبال یک طراح مرحله باتجربه است که بتواند در شعبه «کیوتو» این شرکت برروی سری The Legend of Zelda کار کند. این موقعیت شامل خلق سیاه‌چال، طراحی دشمن، رویدادها و خلق زمینه (نقشه) است.

برای گیمرها این مهم است که این آگهی شغلی به چه محتوی در سری The Legend of Zelda اشاره دارد. یک دنباله برای Breath of the Wild محتمل‌ترین گزینه است. اما احتمالات دیگری نیز مانند یک DLC یا یک عنوان اسپین‌اف وجود دارند. امیدوارم این قضیه ۶ سال طول نکشد مگر اینکه عنوانی به خوبی Breath of the Wild باشد

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: