بازی‌های محبوب رئیس «سگا» چه عناوینی هستند؟

توسط محمد کرماجانی در ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۰۸:۱۰

رئیس کمپانی «سگا» یعنی آقای Haruki Satomi از عناوین مورد علاقه‌اش در این صنعت و همچنین اهمیت دادن به بازخوردها و حضور در بازار غرب صحبت می‌کند. با دنیای بازی همراه باشید.

با این حال که Haruki فردی جوان است ولی مسئولیت بزرگی را بر دوش میکشد، اما او یکی از با نفوذترین و همچنین محبوب‌ترین ناشران ژاپنی‍ست.
با توجه به موقعیتی که او داراست انتظار می‌رود بازی‌های مورد علاقه‌اش از سری Sonic the Hedgehog خود «سگا» باشد ولی ظاهرا Haruki سلیقه بهتری برای خودش دارد و چیزهای بیشتری در فهرستش جای دارد.
در مصاحبه‌ای که در CNBC داشت او بازی‌های مورد علاقه خود را Yakuza و سری Valkyria Chronicles اعلام کرده، نمیشه گفت رئیس «سگا» سلیقه بدی دارد!
در طول مصاحبه او همچنین اشاره کرد Sega برای بیش از ۱۰ بازی در امسال برنامه دارد و بر اهمیت انتشار در غرب تاکید کرد. زمانی که ما تمام تلاش و تمرکزمان را بر بازار ژاپن می‌گذاریم از ما پرسیده می‌شود که به بازار جهانی هم نگاهی بیاندازیم و ما هم موافق هستیم تا بتوانیم هر چه زودتر بازی‌ها را همزمان در غرب داشته باشیم.
ما خبر ساخت یک انحصاری جدید را شنیده‌ایم و آقای Huruki تلاش کرد آن را قدرتمند نمایش دهد، همچنین اعلام کرد که در طراحی و محتوا بازی زیاد دخالت نمیکند.

اگر شما علاقه مند به سری Yakuza هستید قسمت ششم آن با نام The Song of Life به تازگی برروی Play Station 4 انتشار یافته است.
همچنین اگر سری Valkyria Chronicles جزو عناوین دوست داشتنی شماست چهارمین قسمت از آن به زودی برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و سوئیچ عرضه خواهد شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: