«اینتل» ممکن است کارت گرافیک جدید خود را در سال ۲۰۱۹ عرضه کند

توسط محمد کرماجانی در ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۲۲:۵۵

شایعه‌ای از TweakTown  منتشر شده است که نشان می‌دهد «اینتل» قصد عرضه کارت گرافیک جدید خود در نمایشگاه CES 2019 را دارد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

با اینکه هرچیزی به غیر از یک بازه زمانی ۲ ساله بسیار دور از انتظار است و فقط می‌تواند ارزشی برروی کاغذ داشته باشد اما با این حال اگر چنین شایعه‌ای حقیقت داشته باشد دنیای تکنولوژی حسابی در نمایشگاه CES سال بعد شگفت‌زده خواهد شد. ولی در ابتدا بگذارید یک چیز را مشخص کنیم. اگر این خبر صحیح باشد به احتمال زیاد خبری از یک سیلیکون بزرگ و قدرتمند نیست و هیچ ارتباطی با گیمینگ نخواهد داشت.

در حقیقت «اینتل» تمرکز خود را برروی بخش‌های جانبی گذاشته و احتمالا اولین محصولاتی باشند که ما می‌بینیم. حتی اگر این یک محصول برای مصرف‌کننده‌های عادی باشد بازهم یک سیلیکون بزرگ نخواهد بود. در واقع این با گزارشاتی که قبلا دریافت شده و بازه حداقل ۲ ساله را ذکر کرده کاملا در تناقض است.

این گزارش از چیز دیگری سخن نگفته و فقط به این اشاره داشته که افرادی در این صنعت مستقیما به TweakTown اطلاعاتی داده‌اند. تنها نکته‌ای که می‌توان از این اخبار بطور قطع برداشت کرد یک چیز است. کمپانی «اینتل» یکی از مراحل بزرگ طراحی کارت گرافیک را به پایان رسانده و حالا خود را برای عرضه آماده می‌کند. البته این اخبار بسیار شتاب‌زده به نظر می‌رسند و بعید است صحیح باشند. در صورت انتشار اخبار بیشتر ما شما را در جریان خواهیم گذاشت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: