تماشا کنید: بازی Republique VR برای Oculus Go و Samsung Gear VR منتشر شد

تماشا کنید: بازی Republique VR برای Oculus Go و Samsung Gear VR منتشر شد

توسط مسعود فقیه در ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۸:۴۰

دو استودیوی بازی‌سازی Camouflaj و Darkwind با همکاری یکدیگر بازی Republique VR را برای ابزارهـای واقعیت‌مجازی Oculus GO و Samsung Gear VR توسعه داده‌اند و به مناسب انتشار این عنوان ویدیویی را به نمایش گذاشته‌اند. در ادامه همراه دنیای‌بازی باشید.

بازی Republique VR در تاریخ یازده اردبیهشت ۱۳۹۷ (۱ مِی ۲۰۱۸) برای دو ابزار واقعیت مجازی Oculus GO و Samsung Gear VR منتشر شد. به دنبال انتشار این عنوان توسعه‌دهنگان آن ویدویی را به نمایش گذاشته‌اند که در آن به بحث و گفتگو پیرامون روند ساخت نسخه‌ی واقعیت‌مجازی این بازی که در اصل و پیش‌تر برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، IOS و آندروید عرضه شده بود.

در تازه‌ترین تریلر از بازی Republique VR یکی از سازندگان بازی توضیح می‌دهد که آن‌ها با تمام توان کار کردند تا تمام ویژگی‌های و مکانیک‌های موجود در بازی اصلی (Republique) را به نسخه واقعیت‌مجازی نیز منتقل کنند. هم‌چنین تلاش کردند در پروسه ساخت به زیبایی بصری و فنی بازی لطمه وارد نشود. در ادامه ویدیو نیز اشاره می‌کنند تمام اپیزود‌های اضافه شده و محتواهای‌قابل دانلودی که برای عنوان اصلی عرضه شده در نسخه واقعیت‌مجازی بازی گنجانده شده است.

در پایان شایان ذکر است بازی Republique برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، آندروید و IOS و نسخه واقعیت مجازی آن برای Oculus Go و Samsung Gear VR در دسترس است. در ادامه می‌توانید تریلر این عنوان را مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: