تبدیل شوندگان پاور رنجرز شرکت (( Hasbro ))

شرکت Hasbro پاور رنجرز را می‌خرد

توسط تمنا افلاکی در ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۹:۴۰

یک شرکت اسباب بازی که بر همه حکم‌فرمایی می‌کند. شرکت Hasbro با شرکت Saban Brands قراردادی مبنی بر خرید حق‌امتیاز پاور رنجرز Power Rangers امضا کرد. به علاوه امتیاز برنامه‌های تلویزیونی Julius Jr، Popples، My Pet Monster، Luna Petunia و کارآگاهان خانه درختی. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

ارزش این معامله ۵۲۲ میلیون دلار است. مالکیت برنامه‌های گفته شده حالا متعلق به بزرگترین شرکت اسباب بازی دنیا است.

شرکت Hasbro این خبر را از طریق وب‌سایت خود اعلام کرد. «برایان گولدنر»; رئیس و مدیرعامل شرکت اسباب بازی در کنفرانس مطبوعاتی خود اعلام کرد:

پاور رنجرز Power Rangers یک نام تجاری نمادین است که بر اساس یک داستان سرایی عالی و بازاریابی ساخته شده است و زمانی که به طور کامل در اختیار طرح‌های برند Hasbro  قرار بگیرد با پیشرفت فوق‌العاده‌ای همراه خواهد بود.

«حییم سبان»، خالق این امتیاز، به عنوان مشاور با مالکیت پاور رنجرز باقی خواهد ماند. شرکت Hasbro اعلام کرد که اولین محصولات این شرکت از پاور رنجرز در بهار ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد. هرچند این محصولات فقط اسباب بازی‌هایی هستند که پاور رنجرز را به دارایی‌های قبلی یعنی جی.آی.جو، تبدیل‌شوندگان، اسب کوچک من، سفینه فضایی و غیره اضافه می‌کند که ایده‌های جالبی را در مورد فیلم‌ها ارائه می‌دهد.

ایده فیلم کراس‌اور تبدیل‌شوندگان و پاور رنجرز به تنهایی کافی است تا طرفداران هر کدام از این فیلم‌ها را هیجان‌زده کند. بهرحال بعد از خبر اسپین‌آف بامبل‌بی (Bumblebee) در دسامبر، Hasbro دوباره دنیای سینمایی تبدیل‌شوندگان را راه‌اندازی می‌کند. با توجه به اینکه در هر دو فیلم پاور رنجرز و تبدیل‌شوندگان، روبات‌ها نقش بسزایی را اجرا می‌کنند، این کراس‌اور انتخاب مناسبی خواهد بود. اساسا شبیه اسباب بازی اونجرز خواهد بود با این تفاوت که خبری از رابرت داونی جونیور ( بازیگر آیرون‌من) و کریس ایوانز ( بازیگر کاپیتان امریکا ) نیست.

اگر دنیای سینماییHasbro، که مدت‌هاست شرکت Hasbro از آن حرف می‌زند، که احتمالا فقط شامل فیلم ماسک است موفق شود، ورود پاور رنجرز همه چیز را هیجان انگیزتر می‌کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: