تماشا کنید: بوفون در بازی World of Tanks حضور می‌یابد

تماشا کنید: بوفون در بازی World of Tanks حضور می‌یابد

توسط مسعود فقیه در ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۹:۱۰

دروازه‌بان افسانه‌ای ایتالیا «جان‌لوئیجی بوفون» به‌عنوان یه کارکتر قابل‌بازی در بازی World of Tanks حضور خواهد داشت. این هفته او از همکاری خود با ناشر این عنوان، یعنی «وارگیمینگ» (Wargaming) پرده برداشت. در ادامه همراه دنیای‌بازی باشید.

همکاری آقای بوفون با بازی World of Tanks در راستای اضافه شدن یازده تانک ایتالیاییِ جدید به بازی است. بنابر اظهارات ناشر این عنوان، «وار‌گمیگنیگ»، این تانک‌ها از از مکانیزم جدید مسلح کردن اتوماتیک بهره‌مند هستند که تا قبل از آن هرگز دیده نشده است. هم‌چنین این تانک‌ها زره سبک و فشرده‌ای دارند که به  بازی‌کنان در حین انجام بازی این امکان را می‌دهند تا به پشت گرو‌ه دشمنان بروند و آنها را غافلگیر کرده قبل از اینکه آن‌ها (دشمنان) برای از بین بردنشان حرکتی بکنند.

سخنان آقای بوفون درباره‌ی این همکاری را ادامه با هم مرور می‌کنیم:

همیشه چالش‌های تازه‌ای برای زیر کشیدن شما وجود دارند. اما  هم‌تیمی‌هایتان در اینجا هستند تا از شما پشتیبانی کنند و وقتی چند عدد تانک تحت فرمان خودتان داشته باشید زندگی اندکی آسان‌تر می‌شود.اگر تصور می‌کنید آماده نبرد هستید به من در بازی World of Tanks ملحق شوید.

از صدا و ویژگی‌های ظاهری آقای بوفون در ساخت یک فرمانده‌ی ایتالیاییِ خدمه‌ی تانک استفاده شده‌است. در پایان اشاره می‌گردد این عنوان رایگان است و هم‌اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است. در ادامه می‌توانید تریلر را مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: