تماشا کنید: اولین تریلر گیم‌پلی بازی Conan Exiles بر روی کنسول PS4

تماشا کنید: اولین تریلر گیم‌پلی بازی Conan Exiles بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴

توسط مسعود فقیه در ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۹:۵۵

شرکت نروژی Funcom که در زمینه‌ی بازی‌های آنلاین چند‌نفره کلان فعالیت می‌کند. تریلری از گیم‌پلی بازی Conan Exiles که بر روی نسخه استاندارد کنسول پلی‌استیشن ۴ اجرا می‌شد را به نمایش گذاشت. در ادامه همراه دنیای‌بازی باشید.

بازی Conan Exiles چیزی  بیش از یک سال بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در حالت «دسترسی‌اولیه» قـرار داشت و هم‌چنین چندین ماه بر کنسول اکس‌باکس وان نیز در حالت « دسترسی اولیه» (Early Access) قرار داشت بالاخره به‌صورت رسمی عرضه خواهد شد و پورت نسخه کنسول پلی‌استیشن ۴ آن نیز همان‌طور که پیشتر اشاره شد توسط استودیوی «فانکام» (Funcom) ساخته شده است.

پیش از عرضه این تریلر هیچ‌کس به غیر از اعضای استودیوی بازی‌سازی این عنوان، تصویری از نحوه اجرای این بازی بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ ندیده بود. در این ویدیو آقای Joel Bylos کارگردان بازی و آقای Tor Egil Anderson، مدیر ارتباطات این استدیو، در حالی‌که نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی را به نمایش می‌گذارند حضور دارند.

در زمانی‌که بازی‌سازان دیگر برای نمایش بازی‌هایشان از کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ پرو و اکس‌باکس وان اکس استفاده می‌کنند اما این بار بازی مورد نظر بر روی یک کنسول استاندارد پلی‌استیشن ۴ اسلیم اجرا می‌شود که در ادامه در ویدیو خواهید دید.

با توجه به تصاویر موجود در ویدیو به نظر می‌رسد بازی به‌راحتی و بدون مشکل خاصی بر روی کنسول پایه پلی‌استیشن ۴ اجرا می‌شود و ما می‌توانیم صحنه‌هایی از گیم‌پلی این عنوان شامل گشت‌و‌گذار و نحوه مبارزه و یک باس و موارد بیشتری را ببینیم.

بازی Conan Exiles چند روز آینده در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ( ۸ مِی ۲۰۱۸) برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر گیم‌پلی بازی را مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: