تماشا کنید: ایستراگ فیلم Avengers Infinity War در بازی God of War

توسط تارخ ترهنده در ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۲۲:۱۴

طی این دو هفته، دو عدد از موردانتظارترین و پرطرفدارترین مجموعه‌های دنیای سرگرمی، جدیدترین قسمت‌های خود را تقدیم طرفداران خود کردند (فیلم Avengers Infinity War و بازی God of War) و چه چیزی بهترین از این که هر دوی آنها، هر چند به شکلی غیرمستقیم، در یک دنیا کنار یکدیگر قرار بگیرند؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

کاربران سایت و شبکه اجتماعی «ردیت» (Reddit) ایستراگی را در بازی God of War پیدا کردند که به‌بهترین شکل‌ ممکن برای اکتشاف توسط بازیکنان با تدبیر Santa Monica Studio مخفی شده بود. دو هفته است که بازی God of War به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شده و یک هفته نیز از اکران فیلم Avengers Infinity War می‌گذرد.

کاربر moxxxxxi در ردیت از این ایستراگ خبر داد و طبق پست او، این ایستراگ مرتبط با دستکش معروف Thanos و الماس‌های بی‌نهایت آن است. یک شی جادویی در بازی وحود دارد که با نام «دستکش خرد شده‌ی تمام دوران» (the Shattered Gauntlet of Ages) شناخته می‌شود. این شی جادویی شامل قطعات قدرتمندی می‌شود که معادل همان الماس‌های بی‌نهایت دنیای سینمایی مارول هستند. در ادامه می‌توانید اسامی این الماس‌ها و نام معادل‌شان در دنیای سینمایی مارول را مشاهده نمایید:

  • الماس Andvari’s Soul در بازی، معادل Soul Stone در دنیای سینمایی مارول
  • الماس Njord’s Temporal Stone در بازی، معادل Time Stone در در دنیای سینمایی مارول
  • الماس Eye of the Outer Realm در بازی، معادل Space Stone در دنیای سینمایی مارول
  • الماس Ivaldi’s Corrupted Mind در بازی، معادل Mind Stone در دنیای سینمایی مارول
  • الماس Asgard’s Shard of Existence در بازی، معادل Reality Stone در دنیای سینمایی مارول
  • الماس Muspelheim Eye of Power در بازی، معادل Power Stone در دنیای سینمایی مارول

توضیحی نیز درباره‌ی دلیل وجود این الماس‌ها در بازی وجود دارد که از این قرار است: «اثری کهن از Hel برای این‌که یک شی کامل باقی بماند بسیار قدرتمند بود، پس تکه‌هایی از آن شی قدرتمند در قلمروهای مختلف پراکنده شدند.»

این شی جادویی، دستکش بی‌نهایت نسخه‌ی مخصوص «کریتوس» را در اختیار وی می‌گذارد و زمانی که شما آن را پیدا کنید، می‌توانید اشعه‌هایی با رنگ بنفش از دست کریتوس شلیک کنید؛ همان‌طور که Thanos در Avengers چنین کاری کرد. البته، هر دو نسخه دستکش قدرتمند مورد بحث‌مان یک تفاوت دارند: نسخه کریتوس می‌تواند تا سه الماس را به‌صورت هم‌زمان در خود جای دهد و نسخه Thanos ظرفیتی شش الماسی دارد.

از دیگر شباهت‌های جدیدترین نسخه کریتوس و دنیای سینمایی مارول، می‌توان به سلاح جدیدش یعنی «تبر لویِیتن» (Leviathan Axe) و پیگیری داستان در اسکاندیناوی یا Norse اشاره کرد که هر دو به Thor نزدیک هستند و با وجود این ایستراگ، طرفداران هر دو مجموعه حسابی دارند با دستکش‌های بسیار قدرتمند و الماس‌ها خوش می‌گذرانند!

بازی God of War هم‌اکنون به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس است و شما در ادامه می‌توانید ویدیویی مختصر از سایت IGN مرتبط با ایستراگ مورد بحث‌مان را مشاهده نمایید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: