شرکت ((تکلند)) مجموعه Call of Juarez Gunslinger قسمت The Cartel

شرکت Techland حق انتشار بازی Call of Juarez: Gunslinger را دریافت کرد

توسط تمنا افلاکی در ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۳:۱۰

بازی Call of Juarez: Gunslinger برای استیم نیز عرضه می‌شود و به‌نظر می‌رسد باید منتظر ساخت ادامه‌ی این بازی نیز باشید. دیروز شرکت Techland اعلام کرد که حق انتشار بازی را دریافت کرده است. این مجموعه بازی در سبک اکشن-وسترن از شرکت یوبی‌سافت بوده است؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

ظاهرا بازی Red Dead Redemption 2 تنها بازی وسترنی نیست که باید در موردش هیجان‌زده شویم. بعد از اعلام خبر خریداری حق انتشار Call of Juarez، شرکت Techland یک قدم جلوتر رفت و خبر دوباره منتشر کردن Gunslinger را داد. این بازی در شبکه استیم با ۳۳% تخفیف ارائه خواهد شد.

مجموعه Call of Juarez از داستان‌های قهرمانان و ضدقهرمانان در غرب برگرفته‌ شده است. نسخه اصلی که در ۲۰۰۷ میلادی منتشر شد و دنباله‌ی آن یعنی Bound in Blood بیانگر داستان برادران قانون‌شکن «مک کال» (McCall) است که به دنبال غارت طلا در Juarez هستند.

قسمت The Cartel از این مجموعه، داستان افسرانی که قانون‌های امروزی را در حین یک جنگ بر سر مواد مخدر در مکزیک اجرا می‌کنند به تصویر می‌کشد، درست قبل از اینکه داستان این مجموعه بازی به داستان بازی Gunslinger برگردد. «آدام لیسون» (Adam Lason)، رئیس ارشد اجرایی انتشارات شرکت Techland، طی بیانیه‌ای اعلام کرد:

مجموعه Call of Juarez پشتیبانی و مقبولیت زیادی را از جمع کثیری از کاربران دریافت کرده است. همان‌طور که شرکت Techland به‌عنوان یک ناشر برجسته به جلو قدم بر می‌دارد، مفتخریم که ورود Call of Juarez: Gunslinger را به گروه انتشارات‌مان خوش‌آمد بگوییم و از یوبی‌سافت به‌خاطر کار فوق العاده‌اش در انتشار بازی Call of Juarez ممنونیم. ما تلاش‌های بزرگ یوبی‌سافت را ادامه خواهیم داد و از طرفداران این بازی به‌‌شایستگی پشتیبانی می‌کنیم.

بااینکه این مجموعه یک سری مشکلاتی داشته است – احتمالاً بهتر است که از قسمت The Cartel بگذرید – شامل گیم‌پلی و خط داستانی جذاب و گیرایی است، مخصوصاً در قسمت Gunslinger که بازخوردهای خوبی داشته. مشخص است که این مجموعه‌ی مورد علاقه‌ی Techland است و البته انتخاب خوبی است، چون شرکت به سمت منتشر کردنِ مستقیم بازی‌ها گام برمی‌دارد.

سؤال اصلی این‌جاست که آیا Techland قسمت Gunslinger را دوباره منتشر می‌کند یا با استفاده از داستان این مجموعه قسمت جدیدی را عرضه می‌کند؟ حالا که Techland کنترل کامل این مجموعه را به‌دست گرفته است، به نظر می‌رسد می‌توان به آینده آن امیدوار بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: