تماشا کنید: تریلر گیم‌پلی بازی SoulCalibur VI یک مبارز جدید را به نمایش می‌گذارد

توسط مسعود فقیه در ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۱:۳۵

باندای نامکو (Bandai Namco) مبارز دیگری را به نام Taki برای بازی SoulCalibur VI معرفی کرد؛ در ادامه همراه دنیای‌ بازی باشید.

در بازی SoulCalibur VI خواهید توانست با نینجای کشنده Taki بازی کنید، او که با دو شمشیر تیغه کوتاه خود با نام‌های رکی-مارو (Rekki-Maru) و مـکی-مارو (Mekki-Maru) مسلح است و با حریفان مبارزه می‌کند. طراحی بصری این شخصیت در این نسخه با  تغییر کوچکی مواجه شده و کلماتی که به زبان ژاپنی روی بدن او قرار دارند، هنگامی که او از فنون رزمی نینجیتسو استفاده کند نمایان و برجسته خواهند شد.

با توجه به ویدیویی که در ادامه خواهید دید، سبک مبارزه Taki همانند گذشته سریع و برق‌آسا است و به او این توانایی را می‌دهد که دور حریفش بچرخد و خیلی ناگهانی به حریف‌اش نزدیک شود و ضرباتی سریع با سلاحش وارد کند. او همچنین از فنون نینجیستو برای حملات انفجاری و ضربات کاری استفاده می‌کند.

همچنین در ماه مارچ باندای نامکو اعلام کرده بود شخصیت اول سری بازی‌های «ویچر»، «گرالت»، نیز به عنوان یک مبارز در بازی حضور خواهد داشت و همین‌طور از تصویر این شخصیت محبوب روی کاور این عنوان استفاده خواهد شد.

بازی SoulCalibur VI در تاریخ نامشخصی در سال جاری میلادی برای پلتفرم‌هـای رایانه‌هـای شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

تریلر نحوه مبارزه شخصیت Taki را می‌توانید از طریق این لینک (لینک یوتیوب) مشاهده نمایید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: